Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A körmös árakhoz képest,...

A körmös árakhoz képest, mennyit kérhetnék el egy géllakozásért?

Figyelt kérdés
Elég jól megy már, magamnak évek óta csinálom.

2023. ápr. 13. 17:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Gél lakk, bocsánat!
2023. ápr. 13. 17:40
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
kérdezd a nav-tól.
2023. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Olyan szinten egyelőre még nem akarom csinálni, ha arra gondolsz, hogy ez rendes munka legyen számomra. De a környékemen lenne igény rá.
2023. ápr. 13. 21:06
 4/14 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy nem fog valaki felnyomni?
2023. ápr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. Mert miért tenné? Egy faluban élek, itt senki nem olyan paraszt. Anyum is csak úgy adta el a házi sajtot, semmi engedélye nem volt, de vitték, mint a cukrot, és nem csak innen, hanem más helyekről is. Sima gél lakkos körömről van szó, tudom, hogyan kell csinálni, az enyémnek semmi baja nincsen, igény lenne rá, de egyelőre nem annyi, hogy azt nekem most megérné nagyban csinálni. Meglátjuk, hogyan válik be. De mivel én sem ingyen kapom a lakkot, valami nyereség is legyen belőle. Amúgy aranyos, hogy aggódsz értem, inkább egy összeget mondj, azzal többet segítesz.
2023. ápr. 14. 10:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Semennyit. Majd ha lesz végzettséged
2023. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Majd lesz végzettségem, ha megéri nagyban csinálni, és nem csak gél lakkokkal fogok játszadozni, de itt pár emberért feleseleges hercehurca.
2023. ápr. 14. 10:49
 8/14 A kérdező kommentje:
De bocsánat, hogy rákérdezek, és nem pofátlanul kérem el legalább egy lakk árát.
2023. ápr. 14. 10:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Bármit kérsz, pofátlan, mert nem adózod le. Lehet hogy kuncsaft nem nyom fel, de másik körmös igen
2023. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9. Másik körmös sem fog, mert nem áll érdekében, és még mindig senki nem paraszt a környékünkön. De különben is mit adózzak pár ember után? Ha nem kérem el egy lakk árát sem, annak hány %-át adjam oda? Voltam egyszer kezdő körmösnél, de épített is minden, 1500-at fizettem érte. Na, most mekem azalatt kéne legalább egy 500-assal. Szóval egyértelmű, hogy nem éri meg.
2023. ápr. 14. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!