Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A korosztályom átlagban...

A korosztályom átlagban milyen magas? Én 172 centivel nagyon alacsonynak számítok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, szóval már nem fogok nőni…


Most láttam egy tiktok videót, hogy valaki 166 centiről 174 centire növelte magát egy nagyon fájdalmas műtéttel…


Amúgy ez baromság, mert így a lábai hosszabbak lesznek, a többi része meg aránytalan lesz hozzá képest (és ezért el törik a csontjait és fizet egy csomót). Viszont ez nem kamu, hanem egy ténylegesen “hatásos” módszer.


Viszont ez alatt a videó alatt azt írtak kommentben, hogy azért csináltatta ezt az egészet a csávó, hogy akkora legyen mint egy átlag 15 éves és még így is a magassága miatt cikizték, hogy 174 az nagyon alacsony…


Hát én még csak 174 sem vagyok.


Úgyérzem hogy a férfiak 90%-a magasabb nálam és még a nőknek is egy elég nagy része.



2023. ápr. 17. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Európában ezzel alacsony pasinak számítasz, átlag magasság szerintem a 175-180 cm, 180 felett magas, bár ha azt nézem, hogy sok a 190-195 magas pasi is, talán még a 180 cm sem nevezhető magasnak. Ázsiában normál magasságúnak számítanál, Hollandiában meg törpének :D
2023. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ne érzed ettől rosszul magad, alacsony lányoknál bőven lehet esélyed, nekem is volt nem egyszer ilyen magasságú pasim.
2023. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Érdekes, hogy soha nem érdekelt a magasságom, csak most ennyi idősen kezd el előjönni valami komplexus féle…


Nem vagyok túl tapasztalt, de már több lánnyal voltam együtt, nálam kicsit magasabbal is.

Viszont barátnőm csak egyszer volt, aki alacsonyabb nálam jóval, de amióta szakítottunk először volt egy 185 centis barátja, most meg egy közel 2 méter magas barátja van…

2023. ápr. 17. 12:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit. Nekem is volt már 170 meg 195 magas pasim is. Nem ez alapján válogatok. Amúgy az ember hajlamos kipécézni magán valamit és azt gondolni, hogy biztos amiatt nem kell valakinek. Pl. az orrplasztikám előtt mindig azt gondoltam, hogy a nagy orrom miatt van. Most meg arra fogom, hogy nincs hófehér fogsorom. Pedig valljuk be, nem ezeken múlik a dolog hosszútávon :D
2023. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4.


És amikor összejöttél a sokkal magasabb sráccal, nem érezted azt hogy az alacsonyabb nem is volt igazi férfi?


Amúgy köszi a választ!

2023. ápr. 17. 13:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt nekem jobban bejönnek a 170-175 cm magas pasik, mert az én 157 centimhez pont ideális.
2023. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nem vagy túl magas. Kicsivel az àtlag alatt vagy.
2023. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
45%
Tapasztalatból mondom, hogy alacsonynak számítasz. Én is itt körül vagyok. Azt mondanám hogy 180tól kezdődik a legtöbb lánynak a szint
2023. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
76%
En is pont ilyen magas vagyok. Jol van ez igy…csak ne engedd, h masok hatarozzanak meg, h ki is vagy te…
2023. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

1# Idióta. Milyen törpének? Átlag tartomány alján lenne.

Én voltam Hollandiában és nem mindenki 2 méter. Én 185-6 centi vagyok és voltak nálam jóval alacsonyabbak.

2023. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!