Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani férfi karkötő divatról?

Figyelt kérdés

Nem a nemesfém karláncokra gondolok, hanem a most divatos fa vagy műanyag gyöngyös csodákra.


Nekem túl trendi, szerintem ezzel a Beckham féle "öltönyös, kitetovált rosszfiú" irányzattal jött be.


A másik hogy igazából gagyik. A többsége valószínűleg a harmadik világban készült gyerek munka által és a használt anyagok sem drágák, különlegesek.


Amikor egy ilyen kikandikál az öltöny vagy ing ujja alól nekem nagyon izzadtság szagúan azt mondja hogy "azért hordom mert az interneten olvastam hogy így nézhetek ki vagányan".

Akkor már tényleg inkább egy arany karkötő...


Csak akkor tartom hitelesnek ha valaki ajándékba kapta, emlékbe, esetleg tényleg kézműves termék, vagy jótékonysági rendezvényen vette.


Nektek mi a véleményetek?


2023. ápr. 26. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mások kinézetével! Nekem pozitívabb, mint a centis aranylánc vagy hasonló borzalom.
2023. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt kéred hogy ne foglalkozzak más kinézetével, mindeközben neked is megvan a véleményed a "hasonló borzalmakról"...;)


Egy vastag aranyláncnak is meg van a benyomása, lehet ellenszenves, de valahol tényleg státusz szimbólum, aranyból van, drága.


Persze attól még az illető lehet proli akinek se pénze, se stílusa, ezzel próbál kompenzálni...

2023. ápr. 26. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem férfi szemmel nem jön be, ilyen ‘gyerekes’ vagy mint ahogy fentebb írtad ‘ezt láttam a neten hogy menö, nekem is kell’ hatást sugall.

Én inkább maradok a jól bevált aranyláncnál, a vicc az hogy pont centi széles amilyet hordok, csak minden harmadik szem, gyémántokkal van kirakva. Eddig negatív hatást nem tapasztaltam. Söt..

:)

Örök klasszikus lesz mindig az aranylánc, ezek sose mennek ki a divatból. Föleg egy masszív Miami/Cuban vagy Figaro

2023. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Revolúcióbiológus válasza:

Ezek nem divat-, hanem vallási kiegészítők a keleti kultúrákban. Tehát igen - a harmadik világból jön, főleg tibeti buddhista jelkép.

Tessék, Laár András talpig buddhista ékszerekben, ő biztos el tudná magyarázni, hogy a Föld-Hold asztrális együttlakáskor milyen karmikus erőket szabadítanak fel a bizsuk: [link]

2023. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na igen, erre is emlékeztetnek. De szerintem a döntő többség nem ilyen célzattal hordja.


Példák a giccsre..

[link]


Ez tökéletesen mutatja az "életérzést"! XD

[link]

Öltöny, szivar, remélhetőleg drága óra ÉS bizsu karkötő. Már csak a pecsét gyűrűk meg a tetoválások hiányoznak!


Remélem működnek a linkek

2023. ápr. 26. 12:24
 6/7 Revolúcióbiológus válasza:
Az, hogy a divatipar milyen jelképet gyárt le belőle meg hogy a gyakorlatban kik és milyen céllal hordják két külön téma. A stock photókon meg divatbemutatókon túli világban én még nem találkoztam mala karkötőkkel felvágós kontextusban, számomra ez mindig egyértelműen spirituális kiegészítő akár csak egy rózsafüzér függetlenül attól, hogy David Beckham, egy cigányvajda vagy egy hippi hordja.
2023. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem tetszett a férfiakon semmilyen ékszer, de pár hete láttam egy ismerősömön, aki nagyon tetszik. Jól állt neki. Úgy tűnik ez is csak azon múlik, ki viseli. Ha más felvenné valószínű nem jönne be, de tőle el vagyok ájulva. Egyebként a tetoválással is így vagyok. Soha nem jött be senkin, de múltkor láttam egy nagyon jó pasit, legalábbis nekem bejött és a tetkói is jól mutattak rajta. Pedig amúgy nagyon nem jön be és igazából azt szeretem, ha valakin nincs.
2023. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!