Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » H&M új mérettáblázat? Valós!

H&M új mérettáblázat? Valós!

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy az xs szoknya 62-66cmes derékig megfelelő. Nekem 64cm-es derekam van. Viszont ez általában az S méret, azaz a 36 szokott lenni. Az S-re azt írják, hogy 66-72. De az nekem már nagy lenne. Eddig mindig S méretet hordtam. A ruhák lettek volna nagyobbra méretezve?
2023. máj. 5. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Össze-vissza van a méretezés.

Én eddig átlagosan xs-es ruhákat hordtam, most már van, hogy kicsit szűk az xs-es és inkabb s-es kell. A másik meg rövid a felsők dereka és hiaba lenne jó, mégis kicsinek érzem 😕

2023. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát megrendeltem az Xs-et. :( remélem nem lesz kicsi. Mondjuk véleményekben azt írták, hogy hatalmas, el van méretezve.
2023. máj. 5. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is XS a méretem, a H&M-ben két egyforma ruhát sosem láttam.Van XS ruhájuk, amibe kétszer beleférek, van olyan S-es, amit fel sem bírok rendesen húzni.

Nekem is olyan méretem van, mint neked.

2023. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez valahol rám is igaz. Tavaly vettem 2 farmerszoknyát. S méret volt mindkettő. Az egyik pont passzol, picit szoros is(de hordható), a másikból meg rengeteget be kellett venni a varrónőnek, akkora volt.
2023. máj. 6. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Na, ez az.Bár én itt nem csak alsóra, hanem felső ruházatra is gondoltam.De lényeg a lényeg, hogy el van számozva durván.

És annyira fura a szabása is sok felsőnek is, hogy akkora, mint a ház, a mellemet meg be sem éri.

Szóval nem lehet tudni.Ha rendelsz, akkor olvasd el róla a véleményeket.

2023. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ott is észrevettem, de nacikon/szoknyákon jobban. Rendeltem. XS méretet. S-t szoktam többnyire, de mindenki azt írta, hogy hatalmas. Remélem igazuk volt, mert akkor az XS lesz jó.
2023. máj. 6. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!