Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tippek első műköröm előtt?

Tippek első műköröm előtt?

Figyelt kérdés

Esetleg van valami ami segíthet abba, hogy tovább fennmaradjon a köröm? Azt mondták nekem például, hogy ne krémezzem előtte a kezem, mert a zsíros körmöm nehezebben tapad meg.

Esetleg még valami amit kerüljek vagy csináljak meg?



2023. máj. 6. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A műkörmös zsírtalanítja ès ferőtleníteni fogja a kezed. Nekem sokàig volt, ugyanúgy csinàltam mindent mint nèlküle, soha nem esett le
2023. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon sokáig volt.Mindent megtudtam vele csinálni pont úgy,mint amikor nem volt műkörmöm.Krémezni lehet a kezed hiszen ha egy normális körmöshöz mész el akkor az a megfelelő módon fertőtleníti a kezed.Ha épített lesz a körmöd akkor mindenképpen úgy menj oda,hogy nem csontig lerágott,levágott körmöd van mivel arra nehéz rátenni a sablont megfelelő módon.A tegnap esti vacsora maradványai se legyenek a körmöd alatt.Ne késs el.Ha normálisan dolgozik a körmösöd és nem rongálod a körmöd akkor nem fog leesni a köröm.Nekem soha se tört le pedig kertészkedem,takarítok,állatokkal foglalkozom és nem kíméltem.
2023. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

"Esetleg még valami amit kerüljek vagy csináljak meg?"

Például meggondolhatod magad.

2023. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!