Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valakinek szép szemei...

Ha valakinek szép szemei vannak, akkor az az ember szépnek számít?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy ha valakinek szép szeme, vagy inkább szép tekintete van, akkor szépnek látom, még akkor is, ha az arca többi része nem annyira “szabvány” szerű. De ha valakinek szép ajka, vagy orra van, attól még az összhatás lehet rossz. De pl egy egy nagyobb orrú, szép szemű ember nekem sokkal szebb, mint egy szép orrú, de jellegtelen szemű.
2023. máj. 13. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem árt, de csak ennyitől senki nem lesz szép számomra. De amúgy a kifejeztten csúnya szem ritka is. Én azt vettem észre, hogy ezt a szép szem dumát azoknak szokták mondani, akiken semmi más szép vonás nincs. Mert hát egy szemen viszonylag kevés dolog lehet csúnya, úgyhogy ez egy elég biztonságos bók.
2023. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hmm, ez eléggé lehetséges. Mondjuk én már láttam csúnya (nagyon kicsi, mélyen ülő) szemeket.

Csak elgondolkoztam ezen, mert megismertem egy nőt (én is lány vagyok, csak barátosnőm), akinek ritka szép és érdekes szemei vannak. Távol ülő, nagy, kék, felfelé ívelt, kicsit olyan Palvin Barbis szemei vannak. De az arca meg egyébként tök átlagos, tele van szépségipar szerinti tökéletlenséggel. Mégis olyan szépségesnek látom a szemei miatt. Kicsit irigy is vagyok.

2023. máj. 13. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!