Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pankotai Lili szép lány?

Pankotai Lili szép lány?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 10:37
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
41%

20# az megvan, amikor a cigány a vásárban el akarta adni a vak lovát? Amikor látta a vevő, hogy a ló semmit sem lát, nekimegy mindennek, a cigány azt mondta:" Ember, dehogy vak ez ló,...ez csak bátor !!"

Na Lili is ilyen....

2023. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
69%

Tehát akinek nem egyezik a véleménye a hataloméval, az vak?

Érdekes gondolat...

2023. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
87%

Amikor erre a lányra azt mondja valaki, hogy bátor mindig elgondolkodom azon ha valójában ismerné is ezt gondolnà? Mert nem hiszem. Személyesen én ismerem de nagyon nem bátor és a szavakat is a szájába adják...

Én sajnálom mert pár év és ő ezt megbánja rá fog jönni csak kihasználták, bábúként kezelték a felnőttek.

2023. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
20%

22# ja, a csúsztatás meg olyan Bing szokás, akarom mondani, amolyan ballibernyák szokás..

De hajrá, aki érteni akarja, érti..

2023. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
40%
De mit adnak a szájába, ha a saját írását adta elő, amit magától írt egy zárt rendezvényre?
2023. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nincs bajom ezzel a lánnyal én nem politizálok de tényleg csak kihasználják annyian bántják mostanság, hogy döbbenet ha megérdemli ha nem. A szexuális beállítottságával a kinézetével, az írás tudatlanságával mindennel. Valóban fiatal még ehhez, később fixen bánni fogja.


A kérdésre a válasz pedig nem tisztem eldönteni szép e de valóban gyerek arca van.

2023. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim válasza:
100%
Szerintem nem az.
2023. máj. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként milyen kérdés már ez?

A Kérdező nem tudja eldönteni? Vagy egy szavazás alapján fogja megítélni, hogy szép-e vagy sem?:D

2023. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell törölni, mindenkinek nem tetszhet mindenki.


A Lilivel az a baj, hogy a baloldal szarrá tette. Teljesen átitatták az agyát az ellenségeskedéssel, a gyűlölettel, a gonoszsággal, és ez nagyon látszik rajta.


Ha nem ment volna bele ebbe a marhaságba, semmi gond nem lenne. Ő szerintem, egy szép, vidám, mosolygós lány lenne.

Szépen kibontott hajjal, semmi gond nem lenne vele.


Majd ha önmagától rájön, hogy piszkosul behülyítették, és kilép ebből az egészből, majd akkor jó lesz minden.

A bal oldal még valyon mi mindent talál ki ?? Milyen disznóság van még a zsebükben??


Hogy saját magukat tönkre teszik, az oké, az még talán jó is lenne, de az, hogy már gyerekeket is, az felháborító.

Ennek a kislánynak nagyon hamar ki kellene ebből lépni, mert így egy nagyon rossz ember lesz belőle.

Nem értem, hogy miért engedik ezt a szüleii.

Tönkremegy az élete már gyerekként. Neki most azonnal ki kéne ebből lépni, és Orbán Viktortól személyesen bocsánatot kérni. Nagyon sürgősen. Azonnal.

2023. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
0%

#30: Előbb megkéne tanulni írni.

Vajon, miért törlik azokat a válaszokat, akik azt írják hogy törölni kéne a kérdést? Cenzúra? ☺️


Tudtommal ez egy politikailag független oldal elvileg,bár ahogy elnézem,az oldal kezelői szerint rendben van az hogy egy lányt (aki nem közszereplő) itt gyaláznak..


Ennyit a függetlenségről.

2023. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!