Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire lenne gáz, ha mondjuk...

Mennyire lenne gáz, ha mondjuk kozmetikus észrevenné, hogy péniszketrec van a férfi vendégen?

Figyelt kérdés

Semmi szexuális töltet, vagy utalás, csak mondjuk nyár előtt váll-hát-fenék gyantára jön egy férfi és kiderül, hogy egy péniszketrecnek nevezett eszköz van rajta. Ez ugye néhány kapcsolatban használt játék, arra, hogy elméleti esélye se legyen félrelépni: Kis lakattal ellátott kemény műanyag vagy fém eszköz, ami úgy fogja át a péniszt és herezacskó tövét, hogy ne lehessen csak úgy levenni.


Vannak ugye olyan párok, akiknél ez része a kapcsolatnak, hogy a levétel csak a másik jelenlétében lehetséges, kifejezett cél, hogy minél hosszabb ideig legyen a férfin.


Vajon gáz lenne ilyenben kozmetikushoz menni, ahol ezt láthatja?

Zavarban lenne, nem vállalna? Azt hinné, valami szexjátékot akarok tőle és kiküldene?


Kiemelném, hogy se a kezelést nem zavarná, se nem akarom semmilyen szexuális dologba belevonni a kezelést végzőt stb, az egyetlen félelmem, hogy meglátja és rosszul reagálja le. Ez szerintetek mennyire valószínű?



2023. máj. 19. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, nagyon gáz lenne. A kozmetikusok közül alapból kevesen vállalnak férfiakat, mert annyi a perverz, beteg állat. Ne tetézd szerintem.
2023. máj. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus érzés úgy dolgozni, hogy közben részese lehetek egy perverz majom szexuális élvezkedésének.


A kérdés egy újabb gyönyörű példája annak, hogy miért nem vállalnak kozmetikusok férfi gyantázást.

2023. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bevásárláshoz, akár munkahelyen, vagy fodrásznál ugyanez nem látszik és ott sincs több szexuális tartalma. Fodrászhoz sem azért megy valaki, hogy élvezze a tudatot, hogy hopp, most rajtam van egy ilyen.


Ez olyasmi, mintha valaki komolyabb intim testékszert viselne, az is fura lehet, hogy mi a jó abban, hogy két gyűrű méretű karika van feltéve valami elborult helyre.


De abban egyetértünk, hogy nem szabad senkit kellemetlen helyzetbe hozni, hiába van az, hogy a használónak az jön le, hogy ez kb egy különleges ékszer, más a szexuális játékot látja benne, ami kellemetlen érzéseket okoz benne.

2023. máj. 20. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez bőven több, mint egy intimpiercing. Kellemetlen helyzetbe hozhatsz vele másokat, úgyhogy ha van benned tisztelet, akkor leveszed mielőtt odamész.
2023. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oks, köszönöm az értelmes válaszadónak.
2023. máj. 20. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Voltam már párszor hasonló helyzetben, majdnem 5 éve hordok erényövet, voltam már kozmetikusnál, masszőrnél orvosnál stb.

Arra jutottam hogy aki nem ismeri jobban ezeket a játékszereket meg a bdsm-et annak ez túlságosan extrém, és zavarba kényelmetlen helyzetbe hozza. Szerintem egy ember legyen elfogadó ugyanakkor fölöslegesen ne terheljük a másikat.

El tudok képzelni olyan helyzetet, párkapcsolatot ahol az erényövet tényleg tilos levenni és úgy kell mondjuk gyantázásra menni, és ilyenkor sztem nincs mit tenni, be kell vállalni.. de sztem aki hordott ilyesmit huzamosabb ideig (24/7) az jól tudja hogy az erényövet lehetetlen 100% nonstop hordani. Lesznek időszakok vagy pár órák amikor nem hordod, és kész.

Pl. komolyabban futni, bringázni, sportolni benne nem nagyon lehet, és ha olyankor leveszed, miért ne vehetnéd le a kozmetikushoz is?

Vagy mondjuk a fürdés is olyan téma, hogy igen tudom hogy van olyan akinek ott áll és felügyeli a csaj vagy hátrabilincselik a kezét vagy mittomén.. hát ez néhány fantázia sztori meg talán néhány embernek az első pár héten ez van. Aztán rájössz hogy fürdéshez leveszed, nem akar ott állni a feleséged órákat, te meg nem fogsz csalni mert azzal épp a játék lényegét rontod el.

Tehát pl. én minden másnap leveszem a fürdéshez (azért nem gyakrabban mert azért jár ezzel némi macera is, amihez késő este vagy hajnalok hajnalán nincs mindig kedvem) és emiatt sportoláshoz vagy orvoshoz, kozmetikushoz stb is levszem.


Néhány kényes helyzetbe így is belefutottam már, ahol az erényövet nem látták de a nadrágon átlátszott kicsit.

2023. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!