Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös végzettség mellé...

Műkörmös végzettség mellé gyorsan elvégezhető tanfolyam?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnék elkezdeni körmösként dolgozni, de jó lenne kiegészíteni más szolgáltatással. Csak ugye a legtöbb szépségipari képzés már 2 éves. Tudok esetleg olyat, amihez csak egy rövedebb tanfolyam kell és plusz szolgáltatást tudok vele végezni?

2023. máj. 29. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak körmöskent nem fogsz tudni más szolgáltatást nyújtani hivatalosan.


El kell vegezned a rendes képzést.


Másrészt ha baj történne gyorsan híre menne és nem lesz egy darab vendéged se.


Maradjon mindenki a saját kaptafájánál.

2023. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy fenékkel egy lovat ülj meg. Először legyél jó abban, amit csinálsz, utána gondolkodj plusz szolgáltatásban.
2023. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pillás.Ész nem kell hozzá, nem is tart 2 évig.


Amúgy olyan szinten le van rohasztva a szakképzés, hogy jó pár ismerősöm az elméletileg 2 éves szakmákról 10 hónap alatt papírt kapott, ebben már benne vannak a vizsgák, meg a bizonyítvány kiosztása.

2023. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pillazas is előképzettséghez kötött(elsősorban kozmetikus, de meg kell nézni a jogszabályt, hogy szépség tanácsadóként is lehet-e pillázni).


A körmös végzettség továbbra is kéz, labapolas es műkörömepitesre vonatkozik.

2023. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Dehogy, nem kell hozzá semmilyen szakmai előképzettség.

Érettségi kell hozzá, ennyi.


[link]

2023. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert változott a jogszabály vagy tervben van a módosítás. Erre biztosan emlékszem. Pár éve ment a cirkusz emiatt.


Csak azt nem tudom, hogy kizárólag kozmetikushoz akarják kötni vagy lehet-e szépség tanácsadóival is.

2023. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én egyébként úgy tudom, hogy pilláshoz kozmetikus vagy szépségtanácsadó végzettség kell.

Gondoltam hátha van bármi olyan, amihez elég egy max egy éves képzés, de ezek szerint már nincs ilyen.

2023. máj. 30. 11:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!