Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hasról hogy lehet leszedni a...

Hasról hogy lehet leszedni a szőrt?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, sajnos fehér bőröm, és sötét hajam van, ezért látszik a hasamon is a szőr. Most hogy már nyár van, szeretném leszedni valahogy, de nem tudom hogyan. Gyantázni nem merem, mert ott nagyon érzékeny a bőr. Borotválni meg azért nem mert akkor mégjobban megerősödik. Lányok, valami ötlet?

2023. jún. 1. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A szőkítés ebben az esetben nagyon jó megoldás, de érdemes kozmetikussal megcsináltatni, sokkal egyszerűbb és gyorsabb.
2023. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ne nyúlj hozzá!!! Esetleg szőkítsd!
2023. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Borotválástól nem erősödik a szőr. Viszont hátránya, hogy borostás, szúr, hamar visszanő, fekete pöttyök látszódhatnak, stb. Ha kicsi a terület, nem annyira szőrös, szerintem egy csipesszel is megvagy 5-10 perc alatt.

Szőrtelenítő krém sem sokkal jobb mint a borotva, de legalább kevésbé szúr, ha elkezd nőni. Más igazából nincs, ami költséghatékony és gyors lenne.

Epilátor fáj, nem garantálja, hogy nem pattogzol ki. Gyanta mint említetted nem mered. IPL megint nem olcsó és nincs is azonnali hatása, főleg most nyár elején strandszezonban nem is ajánlott.

Így maradt a borotva, krém, csipesz vagy szőkítés ha úgy már nem zavarna.

Maradj egy biztos megoldásnál (bár mindtől kipattoghat), ősszel meg kísérletezz akár gyantával, semmiképp ne nyaralás előtt. Aztán ne félj, hogy megerősödik bármitől is, mert nem fog. A szőr élettelen, azt se tudja a szőrhagyma, hogy levágták-e vagy sem. Meg amúgy sem élnek örökké... Ha meg is erősödik nem a szőrtelenítéstől lesz. Most is erősödött, nem? Nem kellett hozzá semmi

2023. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én se mertem gyantázni. De ha eléggé felpuhul fürdés után, nem vészes a gyanta, annyi h másnap azért nap még ne érje. Én gyantáról egy idő után átáltam epilálásra, az fájdalmasabb js mondjuk, zuhany közben szoktam csak, úgy elviselhető
2023. jún. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy szélesebb csíkban szőrös,erős,fekete,ugyanaz,mint az intim szőröm.Én borotválom
2023. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig a has nem annyira erzekeny terulet. En epilatorral gyorsan lehuzom.

Sehol mashol nem tudom hasznalni, szamomra annyira fajdalmas, de hason kibirhato.

2023. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2023. jún. 3. 12:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!