Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ricinus olaj (nem a haználata...

Ricinus olaj (nem a haználata érdekel)?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne, hogy én heti 2x használom és, hogy nem lenne-e gond ha heti 3x használnám és ha gyakrabban használom jobban nő a hajam?
2010. okt. 11. 16:37
 1/8 A kérdező kommentje:
*használata*
2010. okt. 11. 16:43
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi..de nekem használ a ricinusolaj csak az a kérdés h lehet e akár 3x használni 1 héten?
2010. okt. 11. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Annyiszor használod amennyiszer akarod.
2010. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor jó :D és szerintetek minél többet használom annál jobban nő??már 2 hónapja használom és többet nőtt mintha nem használtam volna :)
2010. okt. 11. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bár én csak heti 2x használom már lassan 10 hónapja, szóval így a heti 3x nem tudok nyilatkozni, de szerintem minél többet van fenn és több ideig, annál jobb lesz a vélemény :)
2010. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én naponta használom. Lefekvés előtt felkenem, reggel lemosom a maradékot - van, hogy nem is kell lemosnom, mert teljesen beszívja a bőröm/szempilláim.
2010. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A hajadra naponta használod :?:O És sokat szokott nőni 1 hónapban a hajad?
2010. okt. 11. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint a hajad nem mosod meg mert beszívja a fejbőröd? :|
2010. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!