Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen volt a körmözés a...

Milyen volt a körmözés a hőskorban?

Figyelt kérdés

Bő tíz éve dolgozok körmösként és kamasz korom óta (kb 2005-2006) végig volt körmöm szóval pár változást azért már láttam a saját szememmel. De nemrég szembe jött egy videó hogy hogy kezdődött az egész Amerikában még nagyon régen és tök érdekes volt és elkezdett nagyon érdekelni a téma :) A magyar dolgokról viszont nem találtam semmit nagyon.

Szóval igazából minden érdekel 😄 mikor kezdődött egyáltalán itthon a körmözés, milyen anyagok voltak, milyen technikák, milyen volt a tanfolyam vagy egyáltalán kellett e tanfolyam már akkor is? Szóval tényleg bármi ami eszetekbe jut ha régebben körmöztök nálam vagy csak vendégek voltatok már akkor is amikor én még kislány, videók esetleg abból a korból, bármi :D és köszönöm előre is a válaszokat:)



2023. jún. 7. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipes Porcelán volt a kezdetekben, azt lakkozták sima körömlakkal.
2023. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 😊 és ez kb meddig volt így?
2023. jún. 7. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szalonokba csinálták borsos áron ha jól emlékszem akkoriban (2006 környékén) volt 6000 ft körül a szalonban. Valamilyen képzést kaptak, azt nem tudom, hogy ugyanazt-e mint most, de nem voltak ilyen OKJ-hez hasonló tanfolyamok ebben a kategóriában. Otthon is akkoriban kezdték el csinálni (2005-2010 között) általában mindenféle papír nélkül ebay-ről rendelt cuccokkal fele annyiért, vagy még olcsóbban (2-3000 ft-ért). Páran jól megéltek belőle feketén az biztos, de ennyire azért még nem volt elterjedt mint most.
ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!