Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha vissza szeretnék küldeni...

Ha vissza szeretnék küldeni valamit sheinen, mert nem jó a méret azt hogy kell?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy cipőt, de beleestem abba a hibába hogy nem néztem a talphosszt, hanem mivel nekem 39-es a lábam, 40-est rendeltem gondolva hogy biztos jo lesz, talan nagy is. Sajnos kb 37-38 méretnek felel meg. Hogyan tudom visszaküldeni és hogy működik? Nem szeretném cserélni mivel az volt a legnagyobb belőle amit rendeltem. Visszakapom a pénzt? Ha igen hogy? Utalják? Szállítást levonják?

2023. jún. 28. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
A weboldalon mit olvastál?
2023. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Weboldalon nem találok erről semmit:(
2023. jún. 28. 18:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Habár lehet béna vagyok, de nem találom
2023. jún. 28. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Bizony béna vagy. Nyugodtan tekerj le a lap aljára...
2023. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Mivel Magyarországról küldöd vissza ezért rád a legutolsó pont érvényes, azaz:

-Belépsz a profilodba, ott a My Orders alatt megkeresed amit vissza akarsz küldeni és rámész hogy Return Item. Kiválasztod azt amelyiket a rendelésből vissza akarod küldeni.

-Ki fog adni pár opciót, hogy mi a visszaküldés oka. Mivel nálad nem jó a méret, "size too big/small" vagy valami ehhez hasonlót kell kiválasztani.

-Ha kérdezi hogy Shein levásárlásra (wallet) menjen a pénz vagy vissza a bankkártyádra (original payment account) akkor eldöntöd melyik.

-Kiválasztod mivel postázod vissza. Itt nem tudom mik az opciók mivel nem látom, de valószínű az amivel kaptad, esetleg valami másik futárcég.

-Elfogadod, megkapod a kinyomtatandó visszaküldési feladószelvényt (vagy kódot a feladáshoz de mondom nem tudom mik a lehetőségek jelenleg).

-Neked kell kifizetni a feladást.

2023. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!