Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az gáz hogyha az uszodában...

Az gáz hogyha az uszodában szőrös a farkam zuhanyzásnál az osztálytársaim előtt?

Figyelt kérdés
Köszönöm a rendes válaszokat előre is. 16/F

2023. júl. 6. 22:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

10es jól mondja

Kis trimmeléssel nem lősz mellé

És valóban amiért a legjobban cikizik a másikat az a fürdőnadrágban tusolás és a törölköző alatt öltözés

Sokkal kevésbé fognak foglalkozni veled ha pikk pakk átkapod a ruhád mintha törölköző alatt vacakolsz

2023. júl. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz.

Én 24 éves vagyok, edzőtáborokban szoktam közösen zuhanyozni a többiekkel.

És nem csak felnőttek, hanem gyerekek is vannak. Semmi gond nincs belőle. A többség semmit nem csinál magával odalent.

2023. júl. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéld meg a tesitanárral, hogy te nem vagy hajlandó a farkadat mutogatni senkinek, keressen megoldást.
2023. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

#10

#11


Uhh mondjuk én örülnék is ha inkább eltávolodnánk egymástól az olyanokkal akik ELVÁRJÁK hogy mutogassam magam nekik meztelenül 😬 szóval cikizzenek nyugodtan

2023. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%

El nem várja senki sem, hogy meztelenkedj, de egy öltözőben teljesen normális, ha pucér az ember. Azért ÖLTÖZŐ. Ezért cikizik ki azokat, akik kórosan takargatják magukat.


De egyébként ez olyan dolog, hogy általában azt cikizik ki, aki máshogy csinál valamit. Ha mindenki takargatás nélkül öltözik-vetkőzik és te takargatod magad, akkor azért cikiznek ki. Ha meg mindenki törölközőbe csavarva öltözik, te meg simán letolod az alsógatyádat vagy a fürdőgatyát, akkor meg azért szólhatnak be, hogy miért pucérkodsz.


De szerintem takargatás nélkül öltözni kevésbé gáz. (És nem mellesleg egyszerűbb és gyorsabb is) Én mondjuk amikor megyek termálfürdőbe (és nem koedukált az öltöző, hanem van külön férfi) akkor simán levetkőzök meztelenre, megkeresem a fürdőgatyámat a táskámban, felveszem és kész. Fürdőzés után a zuhanyzóban leveszem, letusolok, megtörölközök és utána felöltözök. Én már rég kész vagyok, amikor a törölköző alatt kínlódók meg a zárt kabinba masírozók még ott sz@rakodnak...

2023. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15

Nem várja el, csak cikizi aki nem teszi…. Ez mi, ha nem elvárás? :D

Nem tudom milyen helyekre jársz, legtöbbször az öltözőben kabinok vannak.

2023. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

Nem is tudom, lehet hogy nem az elvárás a megfelelő szó erre. Arra gondolok, hogy nem áll ott egy őr, aki márpedig utasít arra, hogy meztelenkedj. Ugye az öltöző azért van, hogy ott átöltözhess. A saját nemük előtt azért kevésbé szégyenlősek az emberek, meg mégis jobb, mintha egy óriási embertömeg előtt kellene átöltözni.


Ahova járok, Kehidára, itt valóban kabinok vannak, mert koedukált az öltöző, gondolom a családok miatt. Ezért itt én is a kabinba kényszerülök, de ha épp nincs más a szekrénysorban, akkor átöltözök a szekrény előtt. De pl. uszodákban meg egy-egy termálfürdőben van külön férfi öltöző is, ahol nem kell kabinozni.

2023. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%

Na ezért kellene kötelezővé tenni a középsuliban 1-2 évre a kolit.

Ott megtanulná mindenki hogy fiúk előtt nem kell szégyenkezni.

Mi is amikor a sulival mentünk úszni anno mi kolisok seperc alatt átöltöztünk és letusoltunk mìg a nem kolis kabinba zárkózókra fél órát kellet várnunk utána.

2023. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ebben a helyzetben voltam melegként nem mertem levetkőzni osztálytársaim előtt mert állt volna folyamatosan a farkam a látványuktól és úgy voltam vele inkább cikizzenek emiatt mint buzzizzanak
2023. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem le lehet kakkantani, mint ahogy edzőterembe sem azért mész, hogy azt nézed, hogyan gyúrnak mások, így az öltözőben sem azért vetkőznek le emberek, hogy egymás dákóját stíröljék. Akinek ez vicc tárgya, az egy komolytalan ember, nőjön fel. A trimmelés sem rossz ötlet amúgy, tényleg két pillanat az egész. De aki a másik péniszét elemzi, az vagy meleg, vagy bohóc.
2023. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!