Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minek fogyjak le? Úgysem...

Minek fogyjak le? Úgysem leszek soha egy jó nő.

Figyelt kérdés
Az egyik hapsi azt mondta, hogy hiába is adnék le pár kilót, akkor se leszek soha vonzó nő, mivel 156 centi vagyok. Ehez nem vagyok morbidan kövér, 60 kiló, és terveztem fogyásba kezdeni. De akkor minek ? Miért, ha úgyse fogok sose jól kinézni ? Ugyebár a magasságomat nem tudom megváltoztatni. Akkor minek ?
2010. okt. 13. 16:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

El ne hidd amit az a pasi mondott! Így is lehetsz vonzó. Van egy barátnőm, 154 centi, és rengeteg pasinak bejön. Ez nem a magasságtól függ!

15/L

2010. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
jaj totál önbizalom hiányba szenvedsz!elmondanám hogy sok pasi szereti a kisebb nőket.és foggyál le nyugodtan,hordj magassarkút.ne legyél már ilyen!!!különben van egy barátnöm aki 160cm kb. és nagyon jól néz ki.
2010. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne foglalkozz mások véleményével! Azok véleményére adj, akik fontosak számodra és kész. Valamint elsősorban fogadd el önmagad úgy, ahogy vagy. A külső nem minden és hidd el, hogy sok embernek különbözik az ízlése, tehát attól még, hogy egy ember ezt gondolja, nem biztos, hogy a többi 50 is. 20/L
2010. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
160 cm vagyok és jó nő :D és szinte az összes pasi ismerősöm az alacsonyabb csajokat szereti.
2010. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget nem is hallottam, a magasságnak semmi köze ahhoz, hogy valaki vonzó vagy sem. Rengeteg pasi szereti a pici, formás lányokat. Ha te jobban éreznéd magad pár kilóval könnyebben, akkor fogyj le. Amennyiben valaki jól érzi magát a bőrében, az a kisugárzására is hat.
2010. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Jó, csak én sose voltam kibékülve a súlyommal, ez most meg rátett még 1 lapátot


Elég nehéz feltápászkodni ebből a bánatból...

2010. okt. 13. 16:09
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Magyarországon a nők átlagmagassága 160-165 cm körül van. Te ennél nem vagy sokkal alacsonyabb nem tűnsz ki a tömegből ezzel a magassággal, és lehetsz tök csinos ettől függetlenül. Sok barom van a világban, itt különösen, nem kell túl komolyan venni őket.
2010. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy kibékülve a súlyoddal, akkor tegyél azért, hogy ne legyél annyi, amennyi. Mozogj, sportolj sokat és voálá. Valamint nem kell mindenkinek a véleményére adni. Gondolj bele, mindenki depressziós lenne, ha csak a negatív véleményekre adna. Hagyd rájuk és kész. 20/L
2010. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Jajj, bocsánat.

Nem súlyt, hanem magasságot akartam irni !

2010. okt. 13. 16:12
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

vannak igenis jó nők akik olyan alacsonyak mint te!

Eva Longoria,aki hirtelen eszembe jutott.meg magyarok közül is vannak.de olyanok is vannak akik nem híresek,szimpla átlag emberek.


én 159 cm vagyok és 58 kg és már anya vagyok.és tudom hogy van rajtam pár kilo plusz amitől próbálok megszabadulni,csak nem olyan egyszerű.de még így is "jó nőnek2 érzem magam,még most is megnéznek.


nyugodtan fogyj le és legyen önbizalmad.mutasd meg annak a b@romnak hogy igenis jó nő vagy!!!

hagy csorogjon utánad a nyála!de te ne foglalkozz vele,kínozd meg egy csöppet!!!!!


igenis az is lehet jó nő aki alacsony,sőt még akár pár kilo plusszal szexisebb is lehetsz mint egy vékony csaj!DE AKKOR AZT IS KELL SUGÁROZNOD MAGADBÓL HOGY TE IGENIS JÓ NŐ VAGY!!!és ami a legfontosabb higy benne hogy az vagy!



én is hiszek és az is vagyok!



24N

2010. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!