Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg akarok tanulni piercinget...

Meg akarok tanulni piercinget szúrni. Hogyan lehetek piercer?

Figyelt kérdés

A kérdésem hibás, mert tudom hogyan lehetnék piercer. Kell egy mentor aki pénzért tanít vagy annak érdekében hogy abban a stúdióban dolgozzak ahol tanít. Házaltam már szalonokban. Mondanom sem kell nem jártam sikerrel. Esetleg tudtok olyan helyet ahol szívesen fogadnak tanulókat? Balaton környéke leginkább de Budapestre sem panaszkodnék.

(Minden piercingre nyitott vagyok. Mindent meg akarom tanulni)


2023. júl. 11. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Anyád nem engedi, szóval lesz rendes szakmád mint másnak.
2023. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Kozmetikusnak tanulj arra pedig rá tudod építeni
2023. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első. Van szakmám. Nem anyámmal élek. Nem lett volna egyszerűbb elmenni a kérdésem mellett ha csak butaságot tudsz írni? :)
2023. júl. 12. 02:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak erre is tanfolyamok. Kezdj egy füllyukasztó tanfolyammal mondjuk.
2023. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak tanfolyamok, csak be kellene írni a Google-be...
2023. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen láttam hogy vannak tanfolyamok. De szerintem a 2 napos tanfolyamok nem a legalkalmasabbak erre. Mentorra volna szügségem de ezt nem elég a Google-be írnom.
2023. júl. 12. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!