Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egészséges ha 11-12 éves...

Egészséges ha 11-12 éves gyerek ki szeretni szívatni 2 tincset a hajában?

Figyelt kérdés

#haj #gyerek #12 éves #Hajkiszívás
2023. júl. 21. 19:35
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából semmi köze az egészséghez. Az csak haj, lenő.
2023. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
A szülőnek kell döntenie és nem a kis pelenkás jogköre ez.
2023. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az azért már nagyon nem pelenkás, hanem egy kiskamasz és szerintem semmi rossz nincs benne. Szempilla spirálozni is ennyi idősen kezdtem kb
2023. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nincs ezzel semmi baj
2023. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
11-12 éves kisgyereknek nem hajat kellene festegetni és a szép, egészséges haját tönkretenni
2023. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ebben a korban kezdenek kísérletezni a kamaszok a külsejükkel, keresik az identitásukat. Legrosszabb esetben rosszul néz majd ki, és sok idő lesz, mire lenő. Megtanulja viselni a hosszú távú döntések következményeit, és inkább egy ilyenen tanulja meg, mint valami fajsúlyosabb dolgon. Legjobb esetben meg tök boldog lesz tőle, hogy van rendelkezése a saját teste felett, hogy tetszhet ezáltal magának, esetleg kivívja mások tetszését is.
2023. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 IlonaMolnárné válasza:
0%
Ennyi idősen szerintem ne, már mergezni magát a hajfestékkel szerintem semmi értelme.
2023. júl. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!