Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szőke, a vörös vagy a barna...

A szőke, a vörös vagy a barna haj szexibb? Vörösnél természetes vörösre gondolok, akár festve is az.

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Vörös
Szőke
Barna
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekete
2023. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
is-is, az embertől függ, akinek a fején van. (lehet csak nekem, kinek mi)
2023. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
fura, hogy mindenki a barnára szavaz, amikor az egy snassz szín, kb. szürke egér
2023. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

3-as ízlések és pofonok, a természetes barna hajáról pedig nem tehet senki, nem befolyásolható.


Szerintem a fekete a legszexibb

2023. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Barna
2023. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

1. A fekete miért maradt ki? A legszebb, legszexibb barátnőim fekete hajúak voltak.


2. Miért csak a vörösnél elvárás, hogy természetes vörös legyen? A felnőtt korban is természetes szőke haj hajszál híjján ugyanolyan ritka, mint a temészetes vörös (szőke: 1-2 %, vörös: 1 %).


3. Sztem nincs randábbb a festett szőke és festett vörös hajnál. Bocsi az érintettektől.


4. Már a népdal is megmondja: "szőkék legelébb, aztán feketék, végül barnák és a maradék". 😂


Nekem férfiben és nőben egyaránt (hetero nő vagyok) legelső szempont a természetes hajszín. Aztán jön, hogy lehetőleg szőke, barna vagy vörös legyen. A fekete hajszín fehérbőrűeknél nem vonz.

2023. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

3


A barna nem snassz. Nagyon sok árnyalata van. Világosbarna, sötétbarna, szőkésbarna, vörösesbarna.


Nekem baba koromtól mostanáig úgy változott a hajszínem, hogy volt tejfölszőke, egész világos szőke, szőke, szőkésbarna, aranyszínű. Most már régóta világosbarna. 50 múltam és még nem őszülök.


Nagyon is jó hajszín a barna. 🥰🥰

2023. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!