Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy mellbimbó...

Mennyire fáj egy mellbimbó piercing és van olyan hogy nem lehet megcsináltatni a bimbó formája miatt?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 11:03
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem tudom, van-e olyan, hogy nem lehet, gondolom akkor, ha kicsit így befelé fordul.

Nekem volt, annyira nem volt fájdalmas, bár még aki csinálta is le volt döbbenve rajtam, hogy mikor végzett, én így néztem rá, hogy "ja, hogy ez csak ennyi volt?"

Aztán ami nekem inkább kellemetlen volt, az a gyógyulás volt, én hűvösebb időben csináltattam, és pl. ugye hidegben megmerevedik a mellbimbó, az az első pár napban nem volt kellemes, hogy pl. kimentem az udvarra/hűvösbe és akkor fájt egyből. Aztán meg kellett szokni, úgy öltözködni, mosakodni, hogy ne kapjak bele véletlenül, mert az is rohadt fájdalmas eleinte, illetve az ilyen bővebb pólók, ha hozzá-hozzáértek, akkor érzékeny volt 2-3 hétig, de elég hamar begyógyult és utána semmi gond nem volt vele, én nagyon szerettem.

2023. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kibírható, nekem sokkal kevésbé fájt, mint amire számítottam. Az egyik nekem is befelé fordul, de meg lehetett oldani. Arra kell vigyázni az elején, hogy ne kapj bele vagy zuhanyzásnál ne "megszokásból" törölközz. 2, max. 3 hét után tényleg elmúlik az érzékenység is, én nem bántam meg, a mai napig megvan. Tévhit az is, hogy nem tudsz szoptatni, annyi hogy szoptatás előtt természetesen kivettem, utána pedig visszatettem, nem volt semmi gond.
2023. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hans Solo válasza:
Nekem mindíg is nagyon tetszett. Már több lánynál is láttam, mivel kifejezetten felizgat, és a 90-es évek óta kimondottan keresem, érdeklődöm a mellpiercinges lányok iránt. Manapság nagyobb divat lett, a kis melleket kimondottan feldobja. Sokan nem merik bevállalni, pedig érett hölgyeken is nagyon sexy. 47F
dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!