Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jóltudom, hogy gyógyszertárban...

Hot_kiss kérdése:

Jóltudom, hogy gyógyszertárban kapható steril tű? Ha igen hány mm-s? 1,2mm? Namegpersze mennyiért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kapható, olcsón ilyen max 50ft szerintem, de még lehet kevesebb is. mire kell?
2010. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Füllukasztáshoz kellene.
2010. okt. 14. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Kapható gyógyszertárban is de ha nagyvárosban laksz akkor van ilyen hogy orvosi kellékek boltja és ott van rengeteg méretben!!

25-80ft-ig/db!

De van ahol csak csomagban lehet kapni!

2010. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat(:


Ha még esetleg valaki valamit, akkor szívesen várom (Y)

2010. okt. 14. 19:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Kapható, de nem vásárolhatsz csak ugy. Kifejezetten csak a receptre felírt injekcióhoz adnak. Ezt onnan tudom, hogy injekció kurát kaptam és akkor mondták a gyógyszertárban, hogy nem adnak csak úgy. Rákérdeztem, mert meglepődtem, nem tudtam, hogy nem lehet csak ugy venni. Azt mondták,hogy a kábítószeresek miatt van ez.
2010. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
dehogy. ma már a kórházakban is van tűcsere. a gyógyszertárakban is..
2010. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát akkor hazudtak, pont hogy a kábítószeresek miatt adják csak úgy ki a tűt. nem elég az államnak, hogy drogoznak, nem fognak arra hajtani, hogy egymás tűit legyenek kénytelenek használni, elősegítvén a hepatitis és HIV terjedését.

mindenféle kapható, fülhöz én egy vastagot kérnék(rózsaszín kupakos felszívótű már jó lehet).

2010. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
perszehogy kapható gyógyszertárakban, bárki vehet. de fülön kívül más testékszerre tényleg ne használj ilyet, mert még a fülnél oké de egyébként jobb a rendes piercing szúrásra való tű ami gyakorlatilag ugyanilyen, csak rajtavan az a nagy vékony gumi vagy műanyag féle befonat és akkor szúrás után kihúzod a tűt a bevonat ból és csak a vékony cső marad a lyukban, ebbe csúsztatod bele az ékszert így vezeted be a lyukba és amikor benne van, akkor kihúzod a vékony csövet. fület ha nem úgy lövik át, akkor azt is így kéne szúrni professzionálisan. bár nem vagyok benne biztos hogy ilyen tűt tudsz-e venni bármilyen gyógyszertárban.
2010. okt. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*nagyON vékony, bocsi
2010. okt. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát én legutóbb 6 egész forintért vettem... kapható, de valóban nem midnenhol adják ki. általában megkérdezik mire kell, és ha mondod hogy füllyukasztás akkor odaadják,d e találkoztam már olyannal ahol nem adták.

miliméterre nem tudom, de a rózsaszín a legnagyobb amit ott adnak. egy vékonyabb fülbevaló belefér a lyukba, nem rossz cucc. De ha bemész a kórházba és nagyonszépenkkérsz és mázlid van adnak branült... bár a fülhöz elég az injekciós :)

2010. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!