Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon Full Speed férfi parfüm...

Avon Full Speed férfi parfüm milyen? (Vélemények róla. )

Figyelt kérdés
Mindennapokra jó? Nem szeretem a nagyon erős, agresszív parfümöket, van egy Armani Acqua di Gio-m, azt nem is használom, mert annyira erős, hogy zavar, kipróbálásnál nem derült ki, hogy ilyen sajna, néha napra lehet jó, de minden napra sztem nem, vmi mindennapos kéne, ilyen frissebb, a Full Speed megfelel ennek?
2010. okt. 14. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég erős illat a full speed bár én imádom pasikon :D
2010. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is isteni illata van :)

16L

2010. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is imádom, a pasimnak már a másodikat vettem:)


20Ł

2010. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ha erős, akkor nem tudom mennyire szerencsés suliba/melóhelyre. :S
2010. okt. 14. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Uristen imádom :D volt vagy 3, de mos ed hardyt vettem, de legközelebb full speedet fogok : D
2010. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok.

vannak ennél sokkal-sokkal-sokkal erősebb parfümök is.nem azt mondanám, hogy erős, inkább, hogy tartós.szall két fújás a nyakadra-füled mögé-csuklóra,vagy ahova szoktad, reggel, és este is érezni. de nem olyan, hogy elmész valaki mellett és fellököd az illatfelhőddel.

de ha nem vagy benne biztos, és van AVON-os lány ismerősöd, akkor kérj tőle mintát. kis ampullában van, ha nincs neki, a terméklapról(minden csomagban van) lehet rendelni, 5db-os ampullát, 250-300Ft-ért, vedd meg azt, és próbáld ki.

remélem tudtam segíteni!


20Ł

2010. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem megveszem. :)
2010. okt. 15. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!