Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most hogy szinte az összes...

Most hogy szinte az összes 'filter' faceappon fizetős lett milyen alkalmazást használnak majd azok a lányok akik használták? És nem szeretnének elofizetni rá.

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Miért szeretnél filtert használni? Miért nem tudod elfogadni magad? Miért jó, ha vadidegenek másnak látnak, mint amilyen valójában vagy, az ismerőseid pedig nem értik miért akarod másnak láttatni magad?
2023. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam olyan filtert rá rakni mint egyesek. Több szempontból elég hasznos tud lenni. Például nem vasalom a hajam és ha azt szeretném hogy egyenes legyen a hajam a képen akkor csak egy gomb nyomás és tök természetes. Meg nem szoktam sminkelni mert nem bírja a szemem. De olyan jó sminkeket is lehet amitől nem olyan a szád mint a kacsa segge. Úgyhogy jó ez az alkalmazás csak tudni kell nem túltolni. Például nagyon sokszor karikás a szemem és azt is el lehet tüntetni. Nem szívesen alapozóznák meg ilyenek.
2023. júl. 31. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha,csak nem tűnt még fel,hogy nem tudod olyan tökéletesre sminkelni magad,mint ezek a filterek?
2023. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!