Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik Ariana Grande parfümöt...

Melyik Ariana Grande parfümöt ajánlanátok őszre, télre?

Figyelt kérdés

Most a Sweet like candy-t és a God is a woman-t használom, mindkettőt nagyon szeretem de lehet túl édesek és gyümölcsösek lennének az őszi-téli időszakban. Lehet nem is lennének olyan tartósak.

Ti melyik parfümöt használjátok ezekben az évszakokban?



2023. aug. 2. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes AG édes, viszont pl a Cloud meg a REM nem gyümölcsös hanem inkább a gourmand vonal, azokat szagold meg
2023. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Cloud-ot szeretem a legjobban hűvösebb időben. Egyszerűen olyan a hangulata, hogy kell hozzá egy kis őszi szél, eső és egy puha sál.

Az Ari is édes hivatalosan, de a citrusok által van benne elég frissesség és savasság. Egész évben használom, ez az egyik legszexibb parfüm.

Ez a kettő parfüm tartós rajtam egész nap, a többit sajnos újra kell fújni, rosszabb esetben pár óta múlva már semmit nem érezni belőle.

Az egyetlen tényező, amiért új hasonmásokat keresek, hogy nem szeretném támogatni Ariana Grandét egy fillérrel se. 😞

2023. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"nem szeretném támogatni Ariana Grandét egy fillérrel se. 😞"


Megkérdezhetem, miért? Megmondom őszintén magát az énekesnőt nem követem, a parfümjeit is itt ajánlották, amiket szeretek de ennyi.

2023. aug. 2. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Soha nem szerettem a zenéjét, mert tényleg semmi másról nem szólnak a klipjei, csak öncélú magamutogatásról.

Egyre gyomorforgatóbb, amit művel ez a nő. Eddig se volt szimpatikus, rettenetesen irritáló személyisége van, nem egyszer bánt már arrogánsan a rajongóival.

Most válik 2 év után, de a sajátja mellett egy másik házasságba is lazán belerondított. A színészkollégájának, akivel csalta a férjét, nemrég született kisbabája a feleségétől.

Szétbombázott egy családot, csak azért, mert ő az önjelölt ribikirálynő.


A parfümjei egyébként jók. Nem tudom, ebből mennyi részesedést kap.

A Luxe Brands alatt fut a márkája. Tudtommal ők gyártják Nicki Minaj és a Cosmopolitan parfümjeit is.

Szóval még keresgélek, de elég nehéz az Arihoz hasonló illatot találni, amit még gyártanak. Amikhez hasonlítják, azok is inkább a Sweet Like Candy cukorkás világához hajaznak. Szóval nem találtam még tökéletes dupe-ot, pedig maga az illat zseniális.

2023. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes válaszod. Mintha a válással kapcsolatban láttam volna egy cikk főcímét, de átsuhantam csak rajta. De ez milyen már, hogy arrogánsan viselkedik a rajongóival...


A kérdésre visszatérve bemegyek majd a D-be megszagolni a Cloud-t és a Rem-et. Megnéztem mindkettőt krémmánián, a leírás alapján a REM-re vagyok kíváncsibb.

2023. aug. 2. 16:29
 6/6 anonim válasza:
61%
Amelyikre nincs ráírva hogy Ariana Grande
2023. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!