Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a lányról...

Mit gondoltok erről a lányról így első benyomásra?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 15. 09:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és szerintem nagyon szép arcú, és helyes lány!!!!

Kíváncsi voltam és megnéztem a régebbi lányokat, nos közülük volt sok műqrva, tetkós szemöldökkel és ribis kinézettel.

De ez a lány szép és természetes.

26.L

2010. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nagyon szép és jofejnek tünik:)

16l

2010. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szép lány.

Kicsit szerintem már túl vékony.

Nem is tudom.

Kép alapján úgy gondolom,hogy van egója és ezt nem is rejtegeti.

Viszont a bemutatkozás alapján pedig egy kedves,aranyos,jófej csajszinak gondolnám.

(Amúgy lehet,hogy csak azért,mert pont van egy osztálytársam aki modellkedik és a képek alapján így ítéltem meg pedig az életben egy nagyon,aranyos és nem utolasó sorban gyönyörű lány.)


15/L

2010. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nos, ő egy nagyon kedves, jószívű, bohókás, kissé zárkózott leányzó, egyáltalán nem p*csáskodik, utálja az olyan csajokat, szeret szépen öltözni, és mindent ami a szépséggel kapcsolatos (mivel ez a munkája is), és ahol tud, segít másokon, Tényleg igaz, hogy a látszat néha csal, mennyi emberről nem gondolnánk, hogy egy képen, ahol mosolyog, vagy pózol, igazából milyen énje is lehet valójában! Köszönöm a kedves véleméyneket! :)
2010. okt. 15. 20:04
 15/17 anonim ***** válasza:
Pózolós, beképzelt csitri. És csúnya a bőrszine. És a hajszine is. :(
2010. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Te vagy a képen? Mert ne haragudj, de hatalmas butaság egy ilyen oldalra felrakni, főleg egy olyan önajnározós szöveg kíséretében, amit az imént olvashattunk.

Nincs baj a lánnyal, szerintem szimpinek tűnik, de valószínűleg messze nem felel meg annak a tökéletes kritériumrendszernek, amit az előbb felsoroltál - ha te vagy, akkor valószínűbb, hogy így látod magad, mások meg nem. Bocsi, de ez az igazság, az ember szereti magát fényezni, és irtó rosszul jön ki, mikor amolyan bemutatkozás névvel ezt leírod ide. Kétlem, hogy ezzel sikerült népszerűsíteni magad, viszont tudod, az internetes múltat sosem lehet letörölni... ;)


Viszont ha nem te vagy a képen, nincs jogod mást feltenni.

2010. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ő? Modell...? Hát, sok sikert, de messze nem ehhez való. Első benyomásra kisvárosi fodrász maximum. Ennek ellenére biztosan kedves és aranyos, de a feje vén, alkatra trampli (legalábbis modellnek), és a hajszín borzalmasan rossz.
2010. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!