Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Shein rendelésem napok óta...

Shein rendelésem napok óta Processing?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztus 5.én rendeltem egy elég sok tételből álló csomagot a Shein-en. Azóta "Processing" státuszban áll. Ezt azért furcsállom, mert máskor (volt hogy ettől több tételt rendeltem) már aznap, vagy maximum másnap megkezdődött a szállítás.


Aggódom, mivel az egyik termékre azóta azt írja elfogyott.


Töröljem a rendelést vagy várjak??

Más is volt már így? Neketek végül mi lett a csomaggal?


Köszi mindenkinek a segítséget!



2023. aug. 7. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne töröld , nekem volt így h ezt írta. De sok melòm volt nem volt idöm foglalkozni vele aztàn hopp kb hét múlva kb itt volt a csomag. Lehet hibàsan mutatja ott.
2023. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Màr nàlam volt mikor írta azt, hogy shipped..
2023. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Változott azóta a processing státusz?
2023. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Végül töröltem a rendelest, majd visszakértem a pénzt és 3 részben megrendeltem újra. Írtam előtte nekik instán, e-mailbe és az appban is, de sehol nem kaptam érdemleges választ, így ez tűnt a legjobb megoldásnak.


Már mindhárom "shipped" státuszban van, de napok óta nem nagyon mozdulnak.

2023. aug. 17. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!