Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Douglasnál vissza lehet...

A Douglasnál vissza lehet vinni egy parfümöt ha már fújtam belőle kb. 2 fújást?

Figyelt kérdés
Sajnos impulzív vásárlás volt és később láttam meg hogy harmada áron van az online ára. Vissza tudom vinni blokk ellenében?

2023. aug. 19. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mit csinálnának vele? El már senkinek nem fogják adni a bontott parfümöt.
2023. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen parfum? Marka? Nev?
2023. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vannak olyan helyek, ahol kiírják hogy pl 98%os a parfüm, és így olcsóbban adják el - Notinon lattam már ilyet.

Egyébként Billie Eilish parfüm volt, 19000 Ft-ért vettem meg a 30ml verziót és neten 20-21k között van a 100ml… még ha nem is a teljes arat terítik vissza még akkor is megérné nekem. :) Írtam az ügyfélszolgálatának közben, hátha kő hírt tudnak mondani és akar amortizaciót is beleszámolva.

2023. aug. 20. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik amúgy az illat, vagy csak azért vinnéd vissza, mert online olcsóbban megkaphattad volna?

Nem veszik vissza, mert ha már bontva van, nem adhatják el újra, hiába van meg a blokk, meg minden.

Senki nem venne meg szívesen olyan parfümöt üzletben, amit már valaki más, pláne egy “ki tudja, milyen ember” megkezdett.

Azt javaslom, vegyél kis egy millis üvegeket, és úgy add el Krémmánián darabját. Így még jobban is jársz.

Mert sokan vannak, akik csak ki szeretnének próbálni egy illatot, de mivel a kis ajándék minták kereskedelmi forgalomba nem bocsáthatók, így nekik már nem lenne vakvásárlás, ha rászánják magukat egy teljes üvegre.

2023. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik, pont ezért voltam mérges miután lattam hogy online jóval olcsóbb. :D de persze, teljesen érthető az is, hogyha nem vennék vissza. Abból indultam ki,hogy a Notinon lehet venni le akciózott illatokat így, illetve próbáltam utánanézni a weboldalán de semmi konkrétat nem írnak erről.
2023. aug. 20. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az online alatt a Notino-t érted, akkor tartsd meg amit vettél. Vagy tedd azt amit a 4-es írt.
2023. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Douglas webáruházában lattam olcsóbban, de ma lecsekkoltam és már ugyanazon az áron volt ott is. :D szóval végül megtartom, legalább van egy jó parfümöm. Köszi a válaszokat!
2023. aug. 21. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!