Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be az időmet?...

Hogyan osszam be az időmet? Indulás előtt mennyivel kelljek fel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom,mit,hogy kellene csinálnom.Aminek bele kellene férnie: kávé,egy kis internet,hajvasalás,smink,öltözés,wc,fogmosás,,arctisztítás,arckrémezés.
2010. okt. 16. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
hát csináld meg ezt egyik nap és közbe nézd az időt:)
2010. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát most ezeket neked kell tudni hogy pl mennyi ideig vasalod a hajad, sminkelsz stb. számold össze h mi hány percig tart, és csapj még hozzá 20percet hogy tuti legyen, és akkor időben elkészülsz.

Nekem 2 óra kell, mert elmegyek zuhanyozni hajatmosni, akkor leülök kicsit, elszivok egy cigit, aztán hajatszáritok, akkor kicsit netezek, beállitom a hajam, előtte felöltözök, aztán sminkelek... kicsit lustavagyok, szóval nekem ezért kell 2óra:d

2010. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy órát szoktam készüni. Ebben benne van a zuhany,az öltözködés,én csak megfésülködök,nem vasalom ki meg ilyenek,eszek,bepakolok a táskámba,fogatmosok és indulok :)
2010. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!