Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy nő alkarja látványosan...

Ha egy nő alkarja látványosan szőrös, akkor lehetséges hogy máshol sem szőrteleníti magát?

Figyelt kérdés

Fekete haj, sötétebb szörzettel. Alapból se nagyon sminkel, legfejlebb minimálisan De csinosabb, fiatal arca van így is. Alapból se túl szabálykövető, hanem kissé öntörvényű. Nyáron is lezser, nagyméretű pólóban jár. Mennyire elképzelhető ezekután, hogy pl a hónalját se szőrteleníti? És odalent mi lehet a helyzet? Fazonos lehet, vagy létezik hogy teljesen természetes?

Fiúk tapasztalatait és lányok véleményeit is várom, elöbbiekét főleg tapasztalatok, utóbbiakét pedig szokások és hozzáállás okán, a témával kapcsolatban.



2023. aug. 22. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy mellékvese túlműködése van.
2023. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Kuurva beteg, hogy ilyenen agyalsz.
2023. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlen van összefüggés.
2023. aug. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy van összefüggés, én pl mindenem szőrtelenítem, kivéve az alkarom.
2023. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nincs összefüggés köztük, a karok szőrtelenítése amúgy is nem rég lett csak nagyobb "divat" és szerintem teljesen nem egy olyan testrész ahol "elvárható" lenne, hogy valaki szőrtelenítsen.
2023. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem pl.ha szőrös a karom,akkor máshol is olyan.Ha borotválom,akkor viszont mindenhol.
2023. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!