Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg csúnya...

Szerintetek tényleg csúnya egy ilyen 16 éves lány? Lehet testképzavaros? Részletek a megjegyzésben.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmről lenne szó. Van egy pasas akivel együtt van 1 éve és nyilván már előkerült a szex náluk mint téma. A pasi kijelentette hogy sajnálja hogy barátnőmnek nincsen nagyobb segge és melle. Erre a barátnőm teljesen megváltozott pl csúnyának tartja magát, nem mer tükörbe nézni, seggre elkezdett edzeni és szinte már nem eszik semmit sem ami meg is látszik az egészségén. Én is pasiból vagyok (20 éves) de én nagyon szépnek találom Őt, de nem hiszi el bármit mondok neki. 155 magas és 52 kg igen pici fölösleg van a pociján, de ez természetes. Így szép hogy nem úgy néz ki mint egy csontváz. Azt kihagytam az elején hogy hála az égnek szakítottak ezzel a sráccal 2 napja, de barátnőm ezzel a folyamatos edzéssel és nem evéssel nem állt le. Annyira aggódom múltkor ezért esett össze, mert alacsony volt a cukra és nála ilyen még nem volt. Lehet be kell vallanom neki hogy mindennél jobban szeretem (szerelmileg) és akkor lehet megváltozik. Szerintetek ez a testkép zavar?

2023. aug. 24. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem önbizalomhiány. Ha biztos lenne magában nem tudnák elbizonytalanítani. Utálom az ilyen pasikat akik a hülyeségüket máson élik ki és észre sem veszik mennyire meghatározó ez a másik életére nézve.

Ez nehéz helyzet. Örülnék, ha melletted megtalálná a boldogságot, de előtte szerintem fontosabb lenne, hogy beleszeressen magába. Ha most beleugrik veled is egy kapcsolatba lehet annyira túl parázza az előző miatt, hogy ott lyukad ki, hogy neked nem elég és ugyanúgy megkérdőjelezi önmagát. Először segíts neki, hogy felépítse önmagát és azután vallj szerelmet szerintem. Remélem sikerül!

2023. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez egy manipulatív seggfej bunkó beszólásainak az eredménye. Én a csaj helyébe csak annyit kérdeztem volna a pasitól, hogy mi a retkes szőröstalpú tehén anyjáért van velem, ha nem tetszik neki az alakom ennyire távol áll az ő elképzeléseitől és esetétől.

A szerelmi részt ha el is mondod ne emiatt mond el. Inkább segíts neki az életmódját helyre tenni. Mondjuk edz vele normális keretek között, vigyél neki egészséges, de laktató kaját és nevettesd meg.

2023. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Vittem neki kaját és evett rendesen. Megnyugtató hogy most kaja után nem mindjárt edzeni akart menni hanem belement egy film nézésbe. Talán haladunk és minden rendben lesz
2023. aug. 24. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen valld be neki mit érzel!!
2023. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elvittem sétálni és bevallottam hogy szeretem. Amikor elmondtam csak adott egy puszit és átölelt. Többre számítottam 😞 azt sem tudom hogy Ő szeret-e 😞 Sajnos nem mondta
2023. aug. 24. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkolta de talizz vele megint és kerdezd meg ő mit érez!!
2023. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó jól gondoltad. Muszáj volt felhívnom mert már aludni sem tudok ez miatt, folyton Ő jár a fejembe. Azt mondta szeret csak félt elmondani
2023. aug. 24. 23:04
 8/8 anonim válasza:
90%
Utálom az ilyen okádék "embereket". 😡 Hogy a francba van képe így letörni egy lánynak az önbizalmát?! Adnék neki olyan ordas nagy pofont hogy megnézné magát kívülről.
2023. aug. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!