Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen gyakran és hogy kell...

Milyen gyakran és hogy kell szőrteleníteni ffi lábakat?

Figyelt kérdés

Kamasz fiú vagyok és le szeretném szedni a lábaimról a szőrt,utálom mivel nagy és szeretek nylonharisnyát hordani,azt meg ugye nem szép szőrösen.

Gondolom jóval jobb érzés szörtelenül felvenni harisnyát, eddig csak télen hordtam,de most nyár végén szeretnék rövidnadrághoz felvenni.

Szóval milyen praktikák vannak amivel nem macerás annyira és mire figyeljek oda? Köszönöm szépen 🙂



2023. aug. 29. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Vannak bajok
2023. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
hülyeség leszedni, én sosem szedtem le, pedig már bőven elmúltam 20 éves. Nem ajánlom neked sem. rövidnadrághoz harisnya fiúnak meg... minden, csak nem férfias.
2023. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Hová fajul még ez a világ 🤦🏻
2023. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Sportolok is leszedik,ha nézte vki az atlétika vb-t, minden férfi szőrtelen volt nemcsak a lábukon, hanem a hónaljukon is.

A vízi sportot üzők is borotválják a lábukat,mégsem néznek rájuk furán. Mondjuk én is szoktam úszni, szerintem sokkal jobb érzés lehet sima bőrrel. Nem?

2023. aug. 29. 17:51
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha versenyszerűen sportolsz, akkor oké. Amúgy semmi értelme. A hónalj borotválása oké, tényleg nem szép látvány pl. strandon, ha nem borotválja valaki.
2023. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De mégis mivel célszerű és milyen gyakran? Gyorsan visszanő majd?
2023. aug. 29. 18:49
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Van pár módszer, kezdetnek a borotvát javaslom. Gyors és egyszerű.

Kb hetente borotválom magamnak. 1 hét alatt kb 3-4 mm-t nő.

2023. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha sokallod a 3-4 mm-t, akkor borotválhatod sűrűbben is, pl heti 2-3x is akár.
2023. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem majd meglátom, remélem nem vágom össze magam 😉. És remélem nem gyorsan fog visszanőni.
2023. aug. 29. 20:48
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Én is borotválom,nagyon szőrös,zavar.Nagyjából hetente szoktam,igaz,már másnapra látszik.
2023. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!