Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik illatjegy a kedvencetek...

Melyik illatjegy a kedvencetek ezek közül?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le, hogy magatokon, vagy partnereteken?

2023. aug. 31. 14:30
A kérdező szavazást indított:
Vanília
Rózsa
Citrus
Dohány
Fa
24 szavazat
 1/2 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! A parfüm maga abszolút egyéni. Van akinek ez az illat tetszik, van akinek a másik. Nyilván mindenkinek van egy olyan illatfajta, ami számára kedves. Nagyon sok mindentől függ hogy hogyan párolog és hogyan adja ki magát maga a parfüm. Például az időjárástól, a helyzettől de még bármennyire is hihetetlen, az életkortól is függ az, hogy milyen hatással bír majd az illat. Nem beszélve arról hogy kinek milyen az egyénisége vagy hogy mennyire működik jól az " egyéni illatával" a parfüm illata. Így aztán nehéz megmondani hogy kinek melyik vagy milyen lehet. Például van olyan, volt olyan ( személyes tapasztalat) valakin kimondottan tetszett az az illat, valakin pedig teljesen más - abszolút lényegtelennek tűnt - ugyanaz a parfüm.
2023. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagy különbség van két, ugyanazon illatjegy között, hát még ha kombinálják is őket :) Nekem pl. az egyik kedvenc típusom a dohány-vanília elegy, de szagoltam már olyan dohányt és vaníliát is, ami egyáltalán nem tetszett.


De tudom szeretni a rózsát is, ha intenzív és édesebb jellegű.


A fás és a citrusos illatjegyek nekem már kissé túltoltak, olyan gyakoriak.

2023. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!