Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek,hogy jól nézzek ki?

Mit tegyek,hogy jól nézzek ki?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,emberek alapján átlagos kinézetű,ami már eléggé irritáló,mivel ez ellen igyekeztem tenni, és sok mindent is változtattam magamon,de semmi látszatja nincsen a dolognak,egyszerűen nem jövök be a lányoknak,amiből már annyira elegem van,hogy már egy kész vicc,ez megy már vagy 5 éve.


Elkezdtem edzeni,hajat váltottam,ruházatot és semmi.. Más miért tud jól kinézni én meg nem? Miért kell ilyen sz*rságokat átélnem?


Tudom-tudom tenni kell a dolgokért nem rinyálni blah-blah blah…ezzel tisztában is vagyok,teszek is,viszont cserébe el is várom,hogy legyen eredménye, azonban ez nem történik meg,és ebből ki van már a tököm.


Edzek,viszont van rajtam egy kis felesleg. Talán,ha azt leadnám az lehet dobna a külsőmön,nem csak a testem,hanem az arcom formáját is megváltoztatná. Lehet az hiányozna,viszont ha így se leszek helyes? Akkor most mi,operáljam át a testem vagy mi?


Nem rinyálni jöttem ide,hanem segítséget szeretnék kérni,főleg azoktól,akik jártasak ebben a témába,szóval megkérlek titeket,hogy a beszólogatást és a trollkodást légyszi haggyátok most.



2023. szept. 1. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mutass képet, és válaszolok.
2023. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet alapból az arcod néz ki furcsán. Egyébként mindenkiben megvan a szépség. Csatolj ide egy képet az arcodrol hogy tudjunk segíteni. Hany kg vagy és milyen magas? A felesleget szerintem gyurd izommá, sokkal jobb egy kicsit macis, erősebb alkatú férfi mint egy vékony - szálkás
2023. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy masszív alkatú vagyok,és ha leszálkásítanék még akkor is egy picit masszív lennék,szóval ezzel nem lesz gond.

Képet csak privátban küldök.

Amugy 180 cm 87-90 kg

2023. szept. 2. 23:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!