Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol érdemes jó minőségű...

Hol érdemes jó minőségű parfüm utánzatot venni? Vatera? Parfen? stb?

Figyelt kérdés
2023. szept. 6. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Úgy érted hamisítványt?
2023. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A Yodeyma-t nagyon dícsérik, de még onnan nem rendeltem, szóval tapasztalatom nincs. A szoláriumban ahova jártam árulják és ott is jókat mondanak róla akik vettek ajánlották is. Náluk azt hiszem ilyen fantázianevek alatt futnak a parfümök nem sorszámozott. A Parfentől rendeltem már több illatot is és valóban nagyon hasonlítanak az eredetihez, 10-ből 8 illat tetszett (a maradék 2 alapból se jön be, utólag próbáltam). Annyi, hogy talán a tartósságuk (nem mindegyiknek) az igazi, de ár érték arányban szuper termékeik vannak és lehet venni 2ml-es mintát is. Van még a párizsi parfümök.hu, ami még olcsóbb is mint a parfen és igényes kis üvegcsébe jönnek a parfümmásolatok és szerintem elég tartós is ahhoz képest. Itt egy-egy illatnál azért felfedeztem egy minimális eltérést, de nem mindig negatív irányba, mert van amelyik konkrétan finomabb illatú volt mint az eredeti. Pl YSL-Black opium jobban hasonlított az Avon Luck-hoz (amit szintén szeretek), mint az eredetihez de így is nagyon közel állt hozzá. Marc Jacobs - Daisy másolata viszont sokkal tartósabb volt rajtam mint az eredeti és intenzívebb is.
2023. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Parfentől rendeltem. Magamon alig érzem. Gondolom megszokta az orrom. a párom illatmintája azt viszont érzem még este is. ( mondjuk az avonost is éreztem neki este is.)
2023. szept. 19. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyiket rendelted? Én többször be szoktam fújni magam vele, de vannak illatjegyek amik sajnos gyengék az eredetiben is.
2023. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem Bvlgari aqva. páromnak Lacoste-lacoste
2023. szept. 22. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, akkor legalább az egyik bevált. Én is rendeltem onnan egy Bvlgari mintát (Omnia Crystalline) és az is 2-3 órát bírt csak. Bár annak az eredetije sem túl tartós. A Carolina Hererra-Good Girl másolatuk viszont nagyon sokat kibír tajtam, most is azt használom. Na meg a Chanel. De azokat nem szeretem így utólag rájöttem, hogy borzalmas. Kísérletezgetni kell.
2023. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*rajtam
2023. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!