Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modell szépségű csinos lányok...

Modell szépségű csinos lányok milyen káros szenvedélyének van?

Figyelt kérdés

1.nagyon sok kávé 1nap

2.dohanyzas

3.alkohol

4.egyeb



2023. szept. 9. 14:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
#szenvedélyetek
2023. szept. 9. 14:17
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ilyesmi nincsen.
2023. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

A legtöbbjük testkép-zavarral, megfelelési kényszerrel küzd.


Kis részük a la natur mentàlis sérült.

2023. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A kérdés nőknek szólt, diszlexia...

Lehet kezeltetni, keresse fel háziorvasát😄

2023. szept. 9. 15:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg koffein 😀
2023. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy vagyok-e modell szépségű, de vékony formás kondis alakom van és egész szép arcom, az alapján, hogy kb. mindig modell szépségű jó pasikat vonzok be, gondolom én is jó nő vagyok :D


Napi 2-3 kávét iszok, igazából a kávé nem káros, kimondottan egészséges is, olvass utána. A túl sok koffein lehet káros, de napi 2 lighty cappuccinótól aztán nem leszek túladagolva…

Cigit utálom.

Alkoholt havi 2-3x iszok, de nem sokat. Sosem célom nagyon berúgni, csak becsiccsenteni.

Más káros szokásom nincs, nem drogozok, nem iszok energiaitalt stb.

2023. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5.válaszoló vagyok.


Napi 3 energiaital, illetve 2-3 kávé leszalad.


Alkoholt hetente 1-2× fogyasztok, de nem berúgásig (azt csak pár havonta).



Nem vagyok modell, viszont sportos, vékony, szép nőnek tartom magam.

2023. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mit értesz modell szépségű alatt azt nem tudom, de szépnek tartom magam és jó visszajelzéseket is kaptam.

Dohányzás és koffein. Reggel az a klasszikus eset vagyok, aki kávé+cigi nélkül csak egy zombi 😀 Ebéd után szokott lemenni még egy adag koffein, általában kávé de néha energiaital. Cigi ilyen napi 15-20 szál között.

Alkoholt nem iszok gyakran, havi 1-2 alkalom és csúnyán ha egy évben max kétszer szoktam berúgni.

2023. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem ez relatív, van, akinek Palvin Barbi is kövér, de mondjuk úgy, hogy a társadalmi normáknak megfelelő alakkal és fejjel rendelkezek.

Nekem így nem nagyon van életmódban rossz szokásom, nem dohányzom, alkoholt nem iszok egyáltlaán, kávét max napi 2-t iszok, és többnyire (70-75%-ban) egészségesen eszek.

Kéthetente 1-szer megiszok egy energiaitalt, ha kedvem van hozzá.

Édességet, nasit nem szeretem, a kólát igen, de azt is hetente, kéthetente iszok 1 pohárral max.

A legrosszabb talán az, hogy viszonylag keveset mozgok a home office miatt. Eljárok heti 2-ser tornázni, edzeni, meg néha itthon is szoktam, de pl. jobb lenne, ha a napi lépés meglenne, ami ritkán van meg, mivel dolgozni nem járok be rendszeresen.

2023. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem merném kijelenteni hogy modell szépségű vagyok, de én szépnek tartom magam és a környezetemtől is pozitív vissza jelzéseket kapok. Vékony sportos alkatom van.

Nem dohányzom. Alkoholt max heti egyszer iszom, de nem szoktam berúgni. Energia italt nem fogyasztok, kávét pedig nem minden nap. Sok édességet eszem viszont.

2023. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!