Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfüm utánzatok? Érdemes...

Parfüm utánzatok? Érdemes lehet tenni egy próbát vele?

Figyelt kérdés

Eddig eszembe sem jutott, hogy valami utánzatot vegyek, de az árak igen kedvezőek. Nem olyan parfümre gondolok, amit ugyanolyan üvegben/dobozban árulnak és hamisítvány, hanem találni az interneten olyan "parfümöket", amik másolni próbálják a nagyobb neveket. Próbáltatok már ilyet?

Férfi parfümről volna szó. Hölgyek véleményére is kíváncsi vagyok.



2023. szept. 17. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én szoktam venni koppincs parfümöket. Ideig óráig jó. Viszont egyszer az ismerősöm barátnője valamilyen eredeti parfümmel volt befújva és még mosás után is éreztem az illatát a lányom ruháján miután játszott vele. Na ez a nem mindegy.
2023. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Amiról te beszélsz az a klón parfümök amik az illatot másolják és nem az üveget mint a hamisítványok. Van sok jó klón márka, Lattafa, Armaf, Afnan, Al Harmain stb. Azért nem árt mindig az adott parfümöt csekkolni netes tesztek fragrantica mert nem mindegyik jó de vannak köztük kincsek. Ên is berendeltem most egy garnitúrát eddig egy jött meg a Detour Noir az Al Harmaintől, filléres Leyton klón eddig nagyon tetszik.
2023. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
2: egyet nem hallottam ezek közül, pedig nagy parfümös vagyok, habár nõkön utálom a parfüm szagot, csak magamon szeretem.
2023. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

3

Pedig egy 4-5 éve csak ezektől a márkáktól hangos a parfümös közösség.

2023. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szívből ajánlom a Yodeyma parfümöket. Nekem vannak eredeti parfümjeim, de "bekattant" nálam valami és nem voltam hajlandó több állatkísérletes cég termékeit vásárolni.

Nekem a Coco Mademoiselle és a Yodeyma Cheante megszólalásig ugyan az, én sem tudom megmondani, hogy melyik az eredeti.

De olvastam krémmánián, hogy nem mindegyik koppintása jó, de ezt te is le tudod ellenőrizni.

2023. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5

Az illatuk még nem is lenne vészes, brutál szinterikus de ennyiért nem is lehet csodát várni viszont tartósság az nulla. Pár perc utan skinscent 1-2 óra múlva meg nem is érezni egyáltalán.

2023. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

6.

Nekem egész nap érződik, tartósnak vélem. Te melyiket használod, hogy ennyire gyenge?

2023. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Leírnátok, hogy melyek amelyekkel elégedettek vagytok és melyek azok amit inkább kerülni kell?

Köszi mindenkinek a választ.

2023. szept. 17. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Armaf még a Douglas-ban is van. Igaz, csak néhány darab a sokból.

Nekem nagyon tetszettek. A Club De Nuit kollekció darabjait Creed hasonmásokként emlegetik.

Csak pont a Club De Nuit Sillage-t nem tudtam kipróbálni, pedig azt hasonlítják a Silver Mountain Water-hez, ami az egyik nagy kedvencem.

2023. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem megéri

Ha valaki gazdag akkor annak mindegy de én csóró vagyok és képtelen lennék 25-30 ezer forintot kiadni egy kis üveg parfümre

Életemben kb 3x vettem eredeti drága parfümöt

2023. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!