Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A feje mindenkinek ugyanakkora...

Marsi Tamás kérdése:

A feje mindenkinek ugyanakkora? cosplay parókához kellene a válasz.

Figyelt kérdés

a feje mindenkinek ugyanakkora? egy bonten mikey cosplayt rakok össze már csak a paróka hiányzik és azt nem tudom ki deríteni hogy az oldalon azt irja one size, akkor parókákhoz is kell méret? és hogy fej méretek is léteznek? meg hogy kellene-e paróka tartó és azt honnan vegyek.


a cosplay paróka linkje: [link]



#paróka #cosplay #Mikey #bonten #sano manjiro #tokyo revengers wig
2023. szept. 23. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek fejméretek és nem mindenkinek ugyanakkora a feje. Pl biciklis vagy síelős bukósisaknál is vannak különbóző méretek
2023. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mihez kellene kezdenem? a cosplay olyan 1-2 hónap mulva már kéne. belefér ha megrendelem kb most akciós ha durván kerekítem akkor is csak 8k belefér venni másikat ha nem jó?
2023. szept. 23. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Jó lesz, nyugi. Rengeteg parókám van, mind jó lett 😀 Egyébként általában állíthatóak, ha túl nagy lenne pl, tudod kisebbre venni. Parókatartó nem kell, én simán a zacskóban tárolom, amiben küldték őket.
2023. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!