Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valahogy meglehet tanulni...

Valahogy meglehet tanulni discoban táncolni?

Figyelt kérdés

Csak ritkán járok discoba, de akkor is olyan szerencsétlenül mozgok. A kezem elég hosszú és vékony, és ha táncolok tisztára olyan mint 2 bot.:S Láttam fényképen...

Szerencsétlennek érzem magam a táncparketten. Nem tudtok valamit, aminek a segítségével megtudnék tanulni"discosan" táncolni?:)

Oké tudom h elég hülye a megfogalmazás, de valahogy megkéne tanulnom táncolni...:S Esetleg valami videot tudnátok?

És légyszi rendes válaszokat!:)


2010. okt. 17. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mikor elősször mentem egy discoba (tudom te már voltál) és féltem h nemtok táncolni de mivel már volt bennem pár deci ital felszabadultam és tök jól táncoltam..és nemis a tömegben hanem a színpadon..és ott nagyobb hely volt..szval kicsit iszol és teljesen felszabadulsz..ne gondolj arra h mit gondolnak mások csak lötyögj..xD meg a kezed hát azt nem tom néha emeld fel..nemtom fiú vagy lány vagy e...de ne izgulj..amúgy sem azt nézik..sok sikert :D
2010. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!