Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kilehet fehéríteni az erősen...

Kilehet fehéríteni az erősen elszíneződött sárga fogakat?

Figyelt kérdés
Régebben elhanyagoltam fogaimat (mostmár nagyon bánom) ezért fehérről sárga színűek lettek, illetve 2 fogamat ki kell majd húzni és van és van frontfog ami a találkozásuknál letört, meg fogkő.. De a többi jó állapotban van. A kérdésem az lenne,hogy ki lehet fehéríteni még a fogaimat az régi színére ennyi idő után is,amilyen évek óta nem volt? Ha igen akkor hány fogfehérítés kell hozzá kb?

2023. szept. 25. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs akadálya, de előbb rendbe kell tenni a problémásakat, a lyukas fogakat betömni, stb. Viszont miután ezek meg vannak és minden rendben van az állapotukat tekintve, meg lehet csinálni. Van néhány eset, amiko nem lehet fehéríteni, ha pl. túl érzékenyek, de amúgy én nem látom akadályát.
2023. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan ige, hogy kilehet. Csa olyan, hogy "kivan", de ez is inkább szleng.
2023. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!