Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » CASIO G-SHOCK GW7900B-ER...

CASIO G-SHOCK GW7900B-ER órára hol tudok üvegfóliát venni magyarországon ?, természetesen nem gond az online rendelés, de az előreutalásos online rendelést nem szeretem.

Figyelt kérdés
Kaptam születésnapomra egy amúgy általam választott CASIO G-SHOCK GW7900B-ER karórát aminek az üvege mineral kristály és nem zafír, ezért szeretnék rá hagyományos üvegfóliát venni és tenni rá. Az önjavítós nem jöhet szóba mert fényenergiás szerkezete van az órának és az önjavító fólia ezért nem jó, mert azon a fény nem megy át megfelelően, így azon át nem tud feltöltődni az óra.
2023. okt. 7. 16:46
 1/6 anonim válasza:
Sehol.
2023. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön rágörcsölni, ez nem okostelefon, hogy megmutatod neki a betont és már törik is ripityára :) Az enyémen 3 év napi használat és sok kirándulás alatt egy mikrokarc keletkezett.
2023. okt. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Azonban mivel megbecsülöm és én nem teszem ki annak amire a CASIO tervezi a G-SHOCK órákat (nem volt még soha G-SHOCK órám, de ez nagyon tetszik, és ezért ezt választottam) és azt sem szeretném ha megkarcolódna. Szóval olyankor hordom amikor nem dolgozom, amikor dolgozom egy gagyi vackot hordok ami ha megsérül nem érdekel mert egy piacos 1500 Ft-os vacak. A CASIO meg egy olyan gyártó amely nem tartozik a drága gyártók közzé, de minőségben nagyon jók, és ezért egy ilyen gyártó óráját meg kell becsülni. Szóval ezért akarok rá üvegfóliát.
2023. okt. 8. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alin biztos van. De tényleg nem szoktak rá rakni. Ha nem extrêm sportolsz benne akkor kis eséllyek karcolódik meg a tok kialakítása miatt.
2023. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem linkelni olyat aki megbízható eladó Alin, és árul CASIO G-SHOCK GW7900B-ER-re öntapadós üvegfóliát ?????.
2023. okt. 8. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:

5

Nem. Mivel senki nem rak üvegfóliát az óràjára. Okosórákra vannak azok közül keress olyat ami méretre passzol.

2023. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!