Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek minek öltözzek be...

Szerintetek minek öltözzek be halloweenkor?

Figyelt kérdés
Van egy szórakozóhely ahova ha beöltözöl akkor ingyen mehetsz be halloween partira, de semmi ötletem xd
2010. okt. 18. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2010. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Koldus. ( egyszerűen és olcsón elkészíthető )

Rongyba. ( felveszel egy cuki szoknyát, befonod a hajad két copfba, kifested magad babásra: szeplőket rajzolsz..stb )

2010. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Rongybaba** :)
2010. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Ha halloween, akkor "ijesztő" jelmez kell!

pl.: boszorkány, angyal, ördög, zombi :), múmia (wc papírral körbecsavarva) , vámpír, fekete macska stb...

2010. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a k.urvás boszorkány a legjobb . 1 szexi fekete ruha, bármilyen és egy boszorkánysapi, bárhonnan vehetsz ilyenkor, olcsón. Én az voltam tavaly 2 buliban is, midnenkinek nagyon bejött.
2010. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ördög...fekete macska és a vámpír az tényleg nem rossz ötlet

sötét smink fekete ruci...ördögnél ugye piros fekete...vámpírnál pedig világos arcpúder fekete szemceruza tus,fekete szoknya/nadrág esetleg fehér blúz fekete mellénnyel...

Bár az se mindegy hány éves vagy.Fiú/Lány.Milyen buli.

2010. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!