Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, intim gyanta után ez...

Lányok, intim gyanta után ez gyakori jelenség? Többi lent

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom csak borotváltam az intim részeket, viszont a borotvát nem bírja a bőröm bármit csinálok, már mindent megpróbáltam, és a szőr is nagyon hamar visszanő.Intim gyantára szeretnék menni, viszont nagyon fontos lenne hogy utána szép és sima legyen ott a bőröm. Akinek érzékeny a bőre és jár gyantázni, mennyi ideig marad piros, gyakori hogy irritált lesz tőle a bőr?

2023. okt. 19. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb egy nap.

De nem.lesz mindig 100 szazalekig sima. Mindig van egy ket szaal ami nsm sleg hosszu a gyantahoz es mar par nap utan latszani fog. Kb 2-3 het utan pedig az uj gyantazas elott noveszteni kell hogy elg hosszu legyen

2023. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így voltam mint te. Aztán az akkori pasim beszélt rá, hogy szedjem le géppel. Igaza volt. Fej nélkul géppel átnyomom. Igaz nem teljesen csupasz, tudjuk milyen a nullás gép, ott marad egy minimális, de szinte majdnem olyan mint a csupasz és nem pattog ki, nem viszket. Gyors és egyszeru. Azota is így használom. 5-7 naponta átnyomom, mikor hogy van kedvem és idom. Nekem ez így megfelel.
2023. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2/2 Köszi hogy megosztottad, ez is egy jó ötlet bár engem személy szerint nagyon zavarna hogy a nullás gép után tapintásra kicsit szúrok
2023. okt. 20. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mint az elsőnek, kb 1 nap mire lemegy a pirosság és minden helyreáll utána. Én egy ideje átálltam a gyantáról epilátorra, nekem kényelmesebb azzal gyorsan átmenni mindenhol, az eredmény meg ugyan az.

Bocsi amúgy hány éves vagy kérdező?


20/l

2023. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4/4 19 éves vagyok:)
2023. okt. 22. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

Na én pont akkor váltottam az epire 4 év gyanta után. :D

Szerintem adj egy esélyt a gyantának és meglátod. Az első durva lesz, de aztán megszokod és majd a irritáció is gyorsabban lemegy. Én neogranormont szoktam rá kenni, az segít.

2023. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!