Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Óraszakértők, luxusóra tulajok...

Óraszakértők, luxusóra tulajok!, Azok az emberek, akik már rendelkeznek egy jelentősebb vásárlási múlttal pl. egy Rolex üzletben, azok mennyi idő alatt jutnak hozzá egy olyan darabhoz, mint a Sky-Dweller vagy a Daytona?

Figyelt kérdés
Szoboszlai Dominik például ezt a manapság nagyon menő, zöld számlapos, sárga arany 'John Mayer' Rolex Daytonát viseli. Egy ilyen darabhoz hogyan juthat hozzá valaki 22 évesen, amikor 5 vagy akár 10 éves is lehet a várólista? Úgy értem, ezt egy hivatalos Rolex szaküzletben megkaphatja nagyon minimális várakozási időn belül?

2023. okt. 24. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Sky-dweller mar annyira nem lehetetlen vásárlási múlt nélkül.


A ritkább Daytonák (acél, JM) nem hozzáférhetőek jó kapcsolat és/vagy vásárlási előzmény nélkül. Átlag 10-20m Ft-ot kell elköltened évente, hogy pár év alatt közelébe juss egy ilyennek - pl. kevésbé kelendő női modelleket (gyémántos stb) kell vásárolnod.


Vagy legyél híres, akkor gyorsan allokálnak neked:)

2023. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Szoboszlainak myilvanvsloan hsmisitvany oraja van…. ahogy te is gondolod. Mint ahogy az osszes magyar celebecskenek is.
2023. okt. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan úgy jutnak hozzá, ahogy a 300 milliós sportkocsikhoz: bérlik, lízingelik.


Havi 100-200e ft + letéti díjért bárki bérelhet sok milliós órákat.


Annak idején én is így kocsikáztam Milánóban ferrarit. F430 valami 300 eur volt két órára. Természetesen ezer szelfi, hadd egye a sárga irigység a rokonságot 🤣

2023. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Az óráikat nem bérlik vagy lízingelik, a Rolex márka nem biztosít erre lehetőséget, a hazai forgalmazó (Petrovic) önhatalmúlag sem csinálhat ilyet.


Hidd el, aki híresebb ember eredeti Rolexet visel, annak az az óra a saját tulajdona. Nem lehet lízingelni ilyesmit itthon.

2023. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem, miért a hazai forgalmazónak kellene a lízinggel foglalkoznia.

Bőven vannak ékszerészek, műkereskedők, akiktől kölcsönözni lehet ilyen luxus holmikat.

Szerintem sokan megdöbbennének, ha tudnák mennyi a valós vagyona egy-egy celebnek.

20-50-100 millió forint, de tartozásban ám, nem azonnal elkölthető folyószámla pénzben!

Aki nem hiszi, annak azt javaslom kérdezősködjön olyan embereknél, akik hitelkártyát használnak. Átlagemberek milliós tartozásokat görgetnek maguk előtt.

2023. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Ok, akkor kérlek mondj egy céget, ahonnan lehet kölcsönözni Rolexet, tartós bérleti konstrukcióban, Magyarországon!


Én egyetlenegyet tudok, a sajátomat, ami kimondottan filmforgatásokra szokott kölcsönadni órákat, zsebórákat - ingyen.

2023. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Filmeseknek igazi rolexet?😆

Fuss neki újra egy jobb sztorival!🤣

2023. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Filmeseknek, sőt, színházi előadásra is. Sorozatok, magyar- és külföldi, itthon forgatott produkciók esetén is.


Idén eddig 4 produkcióban szerepeltek óráink (2 magyar-2 külföldi) jelenleg egy külföldi van egyeztetés alatt.


Nem érzem szükségét, hogy bármit bizonyítanom kellene egy névtelen gyk-huszár állításait:) de a következő film, amiben benne leszünk támogatóként, kb másfél hónap múlva jelenik meg, a cserhalmi-alföldi-féle pokol élővilága. Stáblista végét kell majd nézni. Remélem a film is jó lesz:)


Egyébként a filmes szakmában viszonylag ciki az, ha egy produkció lebukik, hogy kamu órát használt a kellékes. Már nagyon nem divat az ilyesmi. Külföldön a produkciós irodák, ha nem kimondott termékelhelyezés a cél, akkor olyan cégekkel dolgoznak, mint pl a hodinkee vagy a watches of switzerland.

2023. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Várj, kell egy kis idő, hogy elképzeljem: az éjjeli akciójelentben 8 tized másodpercre felvillanó óra LEBUKIK! Nem eredeti a róleksz! A kritikusok őrjöngenek, a mozinézők a felszaggatott székeket dobálják a teremben!


Amúgy nagyon jól tolod a rizsát, jól sejtem, hogy forgatókönyvekbe is besegítesz? 🤣


Ha egyszer filmezni kezdek, felkereslek!

[link]

2023. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Volt néhány nagy bukta.


Keress rá: fake watches in movies


Az arcból visszább kellene venni;)

2023. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!