Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha M-es a méretem, lehetek...

Ha M-es a méretem, lehetek vékony vagy nem?

Figyelt kérdés
M-es ruhákat hordok(alulra főleg, felül az S-es is jó), a nadrágméretem pedig 36-os. Nem vagyok izmos, szóval nem amiatt van az M, és alacsony vagyok 160cm. Milyen testalkatra vall ez?

2023. okt. 25. 06:39
A kérdező szavazást indított:
nagyon vékony
vékony
normál
normálnál picit teltebb
normálnál nagyon teltebb
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ a magasságodtól és test-súlyelosztásodtól. 160 centivel ez átlagosnak tűnik, de képről lehetne jobban megmondani.
2023. okt. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Függ attól milyen magas vagy és hova oszlik el jobban a zsír rajtad.
2023. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A méretezésre semmit sem lehet adni. Van egy kedvenc nadrágfazonom, az egyik üzletláncban szoktam venni több éve ugyanazt a modellt.

Tavaly S-es (36-os) volt jó, az idén M-es (40-es) méret kellett, de a két nadrágy ugyanakkora miliméterre, csak a méretezést változtatták.

Ezt több helyen tapasztaltam, csak ez a legpontosabb, mert ugyanaz a fazon, ugyanakkora lemérve, és két számmal nagyobb méretezés.

2023. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A méretezés szerintem is baromság.

Nekem XS-től L-ig mindenféle ruhám van. Természetesen mindegyik ugyanakkora.

De már cipőnél sem számít a méret. 37 vagy 38 vagy 37,5 vagy 38,5. Van minden :)

Egyébként inkább a tükörben nézd, hogy vékony vagy-e. Nem a ruhaméret dönti el.

2023. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ.
2023. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van 36-os, 38-as és 40-es nadrágom is. De volt amikor felpróbáltam egy nadrágot, és a 40-es sem jött fel rám, nagyobb pedig nem volt. :D Szóval sajnos ez annyira szabásfüggő is. Ez amúgy így normálnak tűnik nálad, de a ruhaméretek tudnak kuszák lenni, szóval nem az számít.
2023. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Brutto phaszsag. :D Nekem sportos alkatom van, megis M meretet hordok...
2023. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A méretezés eleve más minden márkánál, de még fazontól meg rengeteg mindentől függ, hogy végül melyik méret lesz jó az emberre.

Nálam pl. rengetegszer lutri. Nagy mellem van, így 34-40-ig bármi lehet a méretem.

2023. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!