Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik fiatalon,gyerekkorban...

Akik fiatalon,gyerekkorban kezdték a szőrtelenítést,a szülők támogattak benne,vagy ellenezték?

Figyelt kérdés
Nyilván nem mindenki beszélte meg a szüleivel,de aki igen,hogy viszonyultak hozzá?

2023. okt. 29. 05:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szőrös voltam már 11-12 évesen, fekete is volt, csúfoltak is érte a fiúk, és anya ekkor odaadta a régi epilátorát, aztán amikor az tönkre ment, akkor kaptam egy újat. Engem anyukám ebben támogatott.
2023. okt. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Titokban, apám borotvájával. Ja.
2023. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyukám aggódott. Aggódott azért, hogy ha túl korán kezdek szőrteleníteni, akkor később még több problémám lesz vele, "nagyon meg fog erősödni a szőr", és aggódott azért is, hogy rosszul érzem magam a szőr miatt.

Arra kért, hogy várjak vele, utána néz, hogy mi lenne nekem a legjobb módszer. (2000-es évek eleje, nekünk még nem volt internetünk. 12 éves voltam, amikorra már a hónaljban és a lábszáramon is zavaró lett a szőr.) Apukám szimplán nem értette mi a problémám.

Először gyors megoldásként szőrtelenítő krémet kaptam, aztán anyukám elvitt kozmetikushoz gyantáztatni.

Később már megoldottam magamnak borotvával.

2023. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit mondott anyám hogy óvatosan csináljam.
2023. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A hónaljat nem ellenezte anyukám, de mikor véletlenül észrevette, hogy lent is leborotváltam, akkor kicsit leszidott. Szerintem azt hitte, hogy valaki miatt szedtem le, pedig nem is volt barátom, csak engem zavart, hogy olyan szőrös és a bikiniből is kilátszik.
nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!