Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az ideális súly 30 körüli...

Mi az ideális súly 30 körüli férfiként ha sokáig akarok fiatalosabban kinézni?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre a túlsúly/elhizás borzasztóan öregít, ezért elkezdtem leadni a súlyt. Jelenleg 180cm/96kg vagyok. A célom olyan 65-69 kg lenne, mivel akkor tényleg úgy néznék ki mint egy fiatal (3 éve voltam 70 kg es akkor még igazolványt kértek ha alkoholt vettem) szóval mindenképpen elakarom érni hogy fiatalos legyek. Mert most vmi borzasztó hogy kinézek öregnek a súly miatt.

Bár néhányan mondták már túl sovány volt akkor.



2023. okt. 31. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
69 kilosan tenyleg ugy fogsz kinezni testben mint egy 15 eves de nem a jo ertelemben. Ha nem sportolsz es szedsz fel izmot akkoe piszkafa leszel. Szoval azt mondanam hogy kb 75 kilo lenne idealis de abban legyen izom
2023. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a genetikától. Ismerek olyat aki 20as évei végén már ráncososdik és olyat is aki 30as évei végén kezdett el.

Egyik barátnőmmel 11 hónap van köztünk, tőle nem kértek személyit, mert biztos elmúlt már, tőlem meg kértek. Hozzáteszem, ő magasabb és vékonyabb,mint én, tehát a súly sem igazán számít, max "kövér arca" lehet az embernek a súly miatt és nem öreg arca

2023. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem önmagában a súlytól függ. Az sem mindegy, hogy háj, vagy izom van rajtad. De pl van aki fiatalon is kövér és nem nézném öregnek. Van aki meg öregen is vézna, de látszik hogy nagypapa korú.

Öltözködésen, bőrön, arcszőrzeten, hajon szerintem több múlik.

2023. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A súlyod maradhatna, csak zsír helyett némi izomzat kellene rád.

A 60 kk körüli súllyal úgy fogsz kinézni, mint egy éhezö, de fiatalabbnak, férfiasabbnak vagy jobban kinézönek így soha.

2023. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

65 kilósan betegnek fogsz kinézni ilyen magassághoz, nem fiatalosnak.

180 centihez 75-80 kiló teljesen jó. Ha mozogsz és odafigyelsz az étkezésre, akkor sportos, feszesebb leszel.

2023. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A cél hogy a lehető legtovább maradjak/legyek vonzó a fiatal lányok számára (18-23 as) korosztály.
2023. okt. 31. 12:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs ráncom, kevés izmom van, és arcom olyan pufi (szerintem) pár éve meg olyan volt mint tinifiúnak
2023. okt. 31. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
750-800 N körül.
2023. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!