Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Temu mennyire megbízható...

Temu mennyire megbízható hely? Valaki rendelt már onnan?

Figyelt kérdés

2023. nov. 4. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Megbízható, nekem gond nélkül megérkezett a csomagom. A minősége ugyanolyan mint a Shein cuccoknak. Annyi, hogy elérhetőséget nem kérnek (telefonszámot, emailt), csak cimet kell megadni nem futár hozza hanem a posta. Ha nem vagy otthon be kell menned a postára a csomagért. Viszont nekem 2 hét volt mire megjött a csomag. Aztán pár nap múlva láttam, hogy ugyanaz a felső a shein-en is elérhető még olcsóbban is, mivel gyakran küldenek 25% os kupont és a 15% kuponok is állandóak, és onnan egy hét alatt megjön a rendelt termék. Szóval mindent összevetve a Shein jobb. Ja, még annyi, hogy fizetés után a kártya adataidat NE hagyd elmenteni!Fel fogja ajánlani, de ne...
2023. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A posta számított fel vmi plusz díjat, mint pl az aliexpress-es csomagoknál szoktak?
2023. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!