Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vinted oldalon miért nem...

Vinted oldalon miért nem kapom meg a pénzt csak függőben van?

Figyelt kérdés

Egy személy vásárolt tőlem 2 tárgyat. A lényeg, hogy a tárgy kiment, a vásárló elégedett volt velem, még pozitív visszajelzést is írt. A chaten a bot írja is zöld-el, hogy "Befejezett stb stb hamarosan xy Ft összeg érkezik az egyenlegedre." Ezt az üzenetet egy hete kaptam, aztán vásárolt még valamit tőlem az is kiment, ismét pozitív visszajelzést kaptam, az még csak pénteken lett átvéve stb, de a másik már múlthét szerdán.

Várni kell még többet, hogy az összegek az egyenlegemre kerüljenek vagy tennem kéne valamit? Eddig amiket eladtam minden okés volt max 2 nap és függőből megkaptam egyenlegre az oldalon.


2023. nov. 6. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ráklikkeltél az összeg kifizetésére?
2023. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tőlem megveszik a cuccot,és semmi nem történik
2023. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kivételnél van a gond, hanem először ügye függőben jelenik meg az összeg, ha a vevő megkapja visszaigazolja hogy minden ok amire 2 napja van, akkor kapom meg a függőből az oldalon lévő egyenlegre. Ez viszont 1 hét után sem történt meg, hiába jelezte vissza a vevő hogy minden szuper stb. Máskor meg várni sem kellett csak a visszajelzésre és már függőből megkaptam az összeget.
2023. nov. 7. 10:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínűleg a Vinted vacakol, lassú, és azért nem kapod meg. Szerintem nem kell semmit sem tenned, te mindent megtettél (szerintem), most már csak a Vinteden múlik, hogy mikor jön meg.
2023. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Írj az ügyfélszolgálatnak bár gyanítom nem vagy egyedül a problémával, szinte mindig van már valami gebasz. Vagy a kifizetések nem mennek vagy a csomagkövetés hal le...
2023. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gond, csak valami újítás lehet, mert eddig ilyen nem volt, hogy nekem is visszajelzést kell írjak, meg csillagot, a vevővel kapcsolatban, bár nem értem mi a lényege ennek, de csak azután kapom majd meg valamikor az összeget.
nov. 9. 10:10
 7/8 anonim válasza:
Elvileg csak akkor kapod meg a pénzt, amikor a vevő rányomott a ,,minden rendben,, gombra vagy letelt a csomag átvételét követő 5 nap
nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen az megtörtént mind,de volt valami változtatás mert közben már nekem is vissza kell jeleznem, bár nem tudom hogy pontosa mit. Miután a vevő átvette és visszajelzett.
nov. 17. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!