Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tegnap szurattam a fulembe...

Tegnap szurattam a fulembe (porc) migren piercinget. A kerdes az lenne, hogy szabad forgatni? A pierceres azt mondta, hogy nem. De olvastam ezt is azt is.

Figyelt kérdés
nov. 12. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

A minõségi titániumot nem kell piszkálni



A régi, alacsonyabb kategóriás fémeket kellett, mert nem voltak ideálisak.

nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ne mozgasd, de napi 2x tisztítsd Hansaplasttal. Amúgy nincs olyan hogy migrén piercing, az daith, és ha migrén kezelésére akarod használni, az max placebonak jó. Ellenben valszeg jó alaposan lehúztak.
nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Kinél szúrattad?
nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

2-> egyrészt nem értem hogy minek akarod elrontani valakinek a placebót, ha használ, neked ettől mitől lesz jobb a napod?

Akupunktúrás helyekre szúrnak, van migrén botox is, ott az ideget bénítják és azt orvosok készítik, attól még hogy sz*r az életed nem kell mast is lehuzni

nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Az akupunktúra egy áltudomány, hazugság. A botoxot meg ne keverd ide, semmi köze hozzá. A botoxot mint írtad is idegbénításra használják, az akupunktúrának meg nulla tudományos alapja van.

Ja, és elegem van a hazug, kuruzsló emberekből, főleg ha emellé még általában teljesen képzetlen "piercerek" is.

nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

A botoxot pontosan ugyanazokba az ideg pontokba szúrják, az ukupunkturának is ez a lényege, azt sem tudod mi az ami ellen irogatsz, de azért nyomatod a hulyeseget.


A placebo hatást pedig nem tudod megcáfolni és van tudományos alapja, tehát teljesen mindegy hogy miert használ valami ha használ. Mondjuk így pont elcseszted valakinek a lehetőséget. Én például hiszek benne, bár az idegi pontokat meg stb nem hinni kell hanem tanulni, de nekem használ és ha nem tudod mi az a migren és milyen sz*r akkor inkább ne probalj meg lehuzni másokat a sz*r életeddel.

nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Ja és egyébként az orvosom mondtam hogy előbb migren piercinget szurassak mielőtt elkezdek botoxoltatni, de nyilván ő is kuruzsló, betelefonálok a kórházba hogy rúgják ki, igazad van.
nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan orvos aki a homeopátiában is hisz, attól még az is csak arra van hogy lehúzza az embereket egy csomó pénzzel :D
nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!