Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha szimpla gél lakkot szeretné...

Ha szimpla gél lakkot szeretnék magamnak készíteni, elég, ha ezeket rendeltem hozzá?

Figyelt kérdés

Évek óta szeretnék elmenni körmöshöz, de mivel még a szüleim tartanak el, sosem volt szívem pluszban pénzt kérni erre tőlük. Bár mostmár suli mellett el tudtam kezdeni dolgozni, azért szintén nem keresek annyit, hogy kb 3 hetente kb 10k-t ott tudjak hagyni. Szóval maradt az, hogy szépen meg tanulom magamnak elkészíteni.

Rendeltem ehhez Sheinről Tommica clear base&top coat-ot, valamint yokefellow uv mail polisht (6 féle színben). Ha jól vettem ki a különféle videókból, akkor a szín előtt még kellene primer?

Tudom, nekem is egyszerűbb lenne elmenni rendesen szakemberhez, aki gyorsan, tisztán megcsinálja a körmeimet, de ez egy darabig nem jöhet számításba. Kérlek aki ért hozzá segítsen!



#műköröm #Gél lakkozás lépései
dec. 7. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem elég.
dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál segíteni, hogy mi kell még?
dec. 7. 19:44
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nézegess kezdő szetteket körmös oldalakon, ott felsorolnak mindent. Buffer, nail prep, primer, alaplakk, szín, fedőlakk, körömlakklemosó, lámpa, reszelő kell magához a körömhöz de előtte még kell a kutikula előkészítéshez az a pálcika amivel letolod, olló amivel vágod, ha pedig meg akarsz szabadulni a géllakktól, ahhoz is vagy csiszoló/reszelő vagy leoldó folyadék attól függően, hogy oldható-e a lakk vagy nem illetve hogy savas vagy savmentes primert használsz (savasat nem oldja le a leoldó, azt csiszolni kell).
dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azért Sheinről rendeltem és válogattam egyesével össze, mert olcsóbb. Nézegettem ilyen készleteket is, de azok jóval drágábbak voltak.

Azok közül, amiket felsoroltál, még buffer, primer és lemosó fog kelleni, a többit megrendeltem.

dec. 8. 09:41
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Azért Sheinről rendeltem és válogattam egyesével össze, mert olcsóbb. Nézegettem ilyen készleteket is, de azok jóval drágábbak voltak.


Aztán majd ne csodálkozz, ha allergiás leszel...

dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nem fogok.

Miért lenne nagyobb az esélye csak azért, mert onnan rendeltem? Amikor annak is utána néztem és rengeteg körmös dicsérte a termékeket.

dec. 8. 11:31
 7/9 Metionin ***** válasza:
28%
Hát én pont nemrég kezdtem el sheines géllakkot használni (igaz a primer és társai crystal nails-esek) de színesekkel, fedőlakkal és mágneses lakkal eddig semmi problémám nem volt. Embere válogatja, van, aki nagyobb márkákra is lehet allergiás és a körmösnél derül ki. Van, akinek meg pont egy olcsóbb válik be.
dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 éppen az az. Mivel az a néhány dolog kimaradt, én is el fogok menni körmös boltba és azokat onnan fogom megvenni, de ugyanakkora eséllyel fognak/nem fognak beválni, mint a Sheinesek. Főleg hogy alapból életemben először lesz gèllakkom és tényleg fogalmam sincs, hogy érzékeny vagyok-e bármire is.
dec. 8. 12:32
 9/9 anonim válasza:
100%
Szia. Hova valósi vagy? Ha közel laksz hozzám, segítek mit hogy kell. Mert hatalmas bajt tudsz okozni magadnak. Egy körmös
dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!