Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » In transit Package is in...

In transit Package is in accelerated transit, please be patient. Ezt írja a Shein.. mit jelent ez már 13.óta ezt írja?

Figyelt kérdés
Másnak volt ilyen?
dec. 17. 08:43
1 2
 1/14 LoveXO válasza:
Nekem is ugyanezt írja jelenleg..
dec. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mármint értem, hogy türelmet kér és gyorsított szállítás, te mikor rendelted?
dec. 18. 07:04
 3/14 Andrejka84 válasza:
Nekem is ezt írja 15 óta, azóta semmi változás.Megérkezett azóta a csomag?
dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Andrejka84 válasza:
Dec. 6-án rendeltem, 12-én érkezett Pestre a reptérre….
dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én December 4. Este rendeltem. 13. óta ugye ezt írta. Ma délután átváltott, elvileg holnap érkezik.
dec. 19. 21:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Karácsonyi ajándékok is vannak benne, kicsit megkönnyebbültem.
dec. 19. 21:33
 7/14 Andrejka84 válasza:
Szuper😊.Én is ajándékokat rendeltem meg persze a szüleim cuccai is benne vannak, együtt közel 50e értékben. Ezért aggódok…amit utána rendeltem 12.13-én azt holnap hozzák.
dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az enyém is már a futárnál van. Remélem a másik rendelésed is megkapod!
dec. 20. 12:09
 9/14 hannuss2 válasza:

Sziasztok! nekem is ezt írja ki.Ma írta ki először. 43e forint értékbe rendeltem, és aggodok

a csomag miatt. 12.11.-én rendeltem.Nem fog holnapra megjönni,igaz? Nektek hány nap volt? vagy esetleg megjött a csomagotok?

dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az ünnepek miatt, írták amikor írtam az ügyfélszolgálatnak. Én tegnap megkaptam.

Ha írja, hogy már Magyarországon van akkor megkaphatod vagy ha kaptál e-mailt. Szerintem a két ünnep között megkapod.

dec. 21. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!